Blok Ekipa – oficjalna aplikacja od twórców kultowej kreskówki

BLOK EKIPA - APKA

Blok Ekipa to kreskówka, która wchodzi w ostatnim czasie na kolejne wyżyny popularności i ukazuje się regularnie od 2013 roku, nie tylko na YouTubie, ale i na Comedy Central. Dostaliśmy możliwość przedpremierowego zerknięcia na aplikację, która jest dedykowana największym fanom tego serialu.

Co oferuje aplikacja Blok Ekipy?

Aplikacja o dumnej nazwie BLOK EKIPA VIP niejako spina wszystko, co możemy zobaczyć na ekranie. Zarówno najbardziej zagorzali fani, jak i niedzielni widzowie Blok Ekipy mogą usystematyzować sobie wiedzę odnośnie postaci występujących w kreskówce czy przypomnieć sobie najbardziej kultowe teksty przy pomocy swoistej księgi cytatów. Pod tym względem przypomina wiele innych typowo fanowskich aplikacji poświęconych poszczególnym wybrykom popkultury, ale posiada również inne interesujące funkcje.

Nie lada gratką dla fanów będzie możliwość wepchnięcia własnych słów w usta członków Blok Ekipy. I to na dwa sposoby! Na przykład napisany przez nas tekst – w miarę rzecz jasna swoich możliwości – może wypowiedzieć swoim głosem jeden z bohaterów. W aplikacji jest również generator, który polega na tym, że wybrana przez nas postać może przemówić naszym głosem, otwierając usta w sposób zbliżony do wypowiadanych słów. Każde z tych nagrań można oczywiście zapisać i pochwalić się kolegom.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


blok ekipa

Aplikacja oferuje również opcję tworzenia memów. Funkcja ta jest niezwykle intuicyjna, ponieważ do wyboru mamy mnóstwo kadrów z Blok Ekipy, do których możemy sprawnie wpisać górny oraz dolny tekst, tworząc klasyczny zabawny obrazek.

Blok Ekipa w naszych telefonach

Dzięki aplikacji mamy również dostęp do wszystkich odcinków Blok Ekipy, Konia Rafała czy vloga Spejsona. Pozwala to na bardzo wygodne delektowanie się absurdem płynącym z ekranu smartfona. Poza dostępem do wszystkich odcinków dodatkowym plusem jest również zebranie wszystkich wydanych do tej pory gier o Blok Ekipie. Specjalny panel przekierowuje nas do wybranej gry w sklepie z aplikacjami.

Menu jest przejrzyste, zaś aplikacja działa zaskakująco sprawnie – a trzeba pamiętać, że testowałem przedpremierową wersję beta. Myślę, że dla fanów Blok Ekipy jest to fajny pomysł na umilenie wolnego czasu. Jeśli ktoś jest zafascynowany tym uniwersum, to zachwyci go możliwość zabawy generatorem filmików z wybranym bohaterem czy innymi opcjami, które wprawdzie nie zasługują na status szczególnie ambitnych, ale przypominam, że mówimy o Blok Ekipie, a więc serialu, który z założenia ma ambitny nie być.

Aplikacja w mojej opinii doskonale wpasowuje się do konwencji kreskówki. Jest bezpretensjonalna, niewymuszona i zgrabna. Premiera będzie miała miejsce w piątek, 17 grudnia 2021 roku, a jeśli ktoś naprawdę, ale to naprawdę ją polubi, będzie mógł wykupić subskrypcję premium z dostępem do odcinków przed premierą oraz innymi ciekawymi opcjami.

Zobacz także (skoro już mowa o wybitnych osiągnięciach człowieka): O co chodzi w transhumanizmie?

Transhumanizm – współczesne metody na tunning dokonań ewolucji

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News