Serial „Czarodzieje z Waverly Place” powraca!

Zdjęcie promocyjne „Czarodzieje z Waverly Place Film”
Zdjęcie promocyjne „Czarodzieje z Waverly Place Film”, źródło: https://www.rottentomatoes.com/m/wizards_of_waverly_place_the_movie/pictures

Pamiętacie serial „Czarodzieje z Waverly Place”? Jeśli tak to na pewno ucieszy Was wiadomość, że najbardziej magiczny projekt Disney Channel powróci z kolejnym sezonem! Prace nad kontynuacją trwają. Poznajcie szczegóły.

Ruszają prace nad nowym sezonem serialu „Czarodzieje w Waverly Place”

Stories Seleny Gomez
Stories Seleny Gomez, źródło: https://twitter.com/sgnewssxoxo/status/1748054996778664058

W nadchodzących odcinkach serialu „Czarodzieje z Waverly Place” Justin Russo porzuca swoje magiczne moce, aby prowadzić życie zwyczajnego człowieka. Ma żonę oraz dwóch synów. Codzienność zmieni się, gdy pozna Billie, młodą dziewczynę o potężnych mocach, która potrzebuje kogoś, kto pomoże jej w szkoleniu i zapewnieniu bezpieczeństwa. Życie Justina Russo wywraca się do góry nogami.

W obsadzie pojawią się: David Henrie, Janice LeAnn Brown, Mimi Gianopulos, Max Matenko oraz Alkaio Thiele. Udział w nowych odcinkach potwierdzili także: Selena Gomez, Jake T. Austin, David De Luise i Maria Canals-Barrera.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Obsada kontynuacji serialu „Czarodzieje z Waverly Place”
Obsada kontynuacji serialu „Czarodzieje z Waverly Place”, źródło: https://www.instagram.com/p/C2v_Tlwr9uW/?img_index=1

 

Za scenariusz i produkcję odpowiadają Jed Elinoff i Scott Thomas, czyli twórcy „Raven na chacie”kontynuacji serialu „Świat Raven”. Reżyserem projektu jest Andy Fickman. Producentami wykonawczymi będą m. in. Selena Gomez i David Henrie.

„Czarodzieje z Waverly Place” zdjęcie scenariusza
„Czarodzieje z Waverly Place” zdjęcie scenariusza, źródło: https://www.instagram.com/p/C2P_YWGRM9a/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4f5bea75-3426-4465-9c5c-09d3ef967beb
„Czarodzieje z Waverly Place” zdjęcie scenariusza
„Czarodzieje z Waverly Place” zdjęcie scenariusza, źródło: https://twitter.com/sgnewssxoxo/status/1748100188055503208

Data premiery nie jest jeszcze znana. Nowi „Czarodzieje” prawdopodobnie zadebiutują na platformie streamingowej Disney+ w 2025 roku.

„Czarodzieje z Waverly Place” – wielki hit Disney Channel

„Czarodzieje z Waverly Place” to serial fantasy z elementami komedii dla młodzieży składający się z 4 sezonów, który w latach 2007 – 2012 był emitowany na kanale Disney Channel. Przedstawiał losy rodzeństwa Russo, czyli tytułowych czarodziei z Waverly Place. W rolach głównych wystąpili: Selena Gomez, David Henrie i Jake T. Austin.

Alex, Justin oraz Max Russo to z pozoru normalne rodzeństwo – chodzą do szkoły, spotykają się z przyjaciółmi i mają typowe nastoletnie problemy. Jednak skrywają pewien sekret, którego nikomu nie mogą zdradzić – są czarodziejami! Ojciec stara się nauczyć swoje dzieci jak odpowiednio obchodzić się z magią i przygotować do czekającej rodzeństwo bitwy magiczne. Kiedy młodzi czarodzieje zaczynają wykorzystywać swoje umiejętności, w życie rodziny wkrada się chaos, ponieważ rodzeństwo, próbując korzystać ze swoich mocy, stwarza wiele skomplikowanych sytuacji. Często pakują się w kłopoty, ponieważ jeszcze nie panują nad swoimi mocami oraz nie umieją korzystać z nich rozważnie.

Poza serialem „Czarodzieje z Waverly Place” rodzeństwo Russo mogliśmy jeszcze oglądać w: specjalnych odcinkach „Czarodzieje z Nie ma to jak statek i Hannah Montana” (2009), czyli połączenia trzech najchętniej oglądanych seriali na Disney Channel w tamtym czasie, oraz dwóch filmach pełnometrażowych – „Czarodzieje z Waverly Place: Film” (2009) i „Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex” (2013).

Warto przypomnieć, że każdy odcinek rozpoczynała piosenka „Everything Is Not What It Seems” w wykonaniu Seleny Gomez.

Tekst: Matylda Motyl

Zobacz też: 17. Mastercard OFF CAMERA – „Amerykańscy Niezależni”

17. Mastercard OFF CAMERA – „Amerykańscy Niezależni”

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News