AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro

Dwa zdjęcia przedstawiające dwie dziewczynki z afro na głowie

Fotograficzny duet z Atlanty postanowił stworzyć serię zdjęć, która skupi się na czarnoskórych dziewczynkach z włosami typu afro. Efektem sesji jest seria przepięknych, eleganckich, barokowych porterów.

AfroArt to seria stworzona przez Creative Soul Photography – czyli duet złożony z małżeńska, Regis i Kahran.

Wydaje nam się, że to niezwykle istotne by dzieciaki bez względu na kolor skóry potrafiły dostrzec piękno bez segregacji i podziałów. Niestety do naszego życia często wkradają się różnego rodzaju stereotypu, które mówią – nie jesteś wystarczająco dobra/y – a to jak wszyscy wiemy, negatywnie wpływa na samoocenę tych dzieciaków.

W AfroArt chcieliśmy przełamać te stereotypy, pokazując dziewczynki, które dobrze się czują w swojej skórze i ze swoją burzą włosów na głowie.

Zobacz również: Fotograf tworzący cuda z długim czasem naświetlania

12 2 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 2 11 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 3 9 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 4 11 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 5 8 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 6 7 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 7 7 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 8 7 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 9 6 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro 11 3 AfroArt: Seria portretów, ukazująca piękno dziewczyn z afro

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News