Fotograf tworzący cuda z długim czasem naświetlania

Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła

Seria zdjęć Michaela Taylora skupia się na zdjęciach nocnych z długim czasem naświetlenia, na których bohater jest przebrany w strój LED-owy, co daje niesamowity efekt!

Projekt nazywa się LightPath, a celem fotografa było uchwycenie ekscentrycznych scen, dziwnych świecących form, które poruszają się na zdjęciach. Nie mają one konkretnych kształtów. Wydają się takimi duchami, które unoszą się nad krajobrazami Francji i Irlandii.


Specjalnie zaprojektowany strój LED-owy oddziela ludzkie ciało od kształtów światła. Ruch ludzkiego ciała przez krajobrazy pozostawia za sobą smugi światła. Światła, które zostaje pamięcią działań.

Więcej unikatowych prac Taylora możecie znaleźć na Instagramie.

Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła

Tekst: Olek Lipski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News