Fotograf tworzący cuda z długim czasem naświetlania

Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła

Seria zdjęć Michaela Taylora skupia się na zdjęciach nocnych z długim czasem naświetlenia, na których bohater jest przebrany w strój LED-owy, co daje niesamowity efekt!

Projekt nazywa się LightPath, a celem fotografa było uchwycenie ekscentrycznych scen, dziwnych świecących form, które poruszają się na zdjęciach. Nie mają one konkretnych kształtów. Wydają się takimi duchami, które unoszą się nad krajobrazami Francji i Irlandii.

Specjalnie zaprojektowany strój LED-owy oddziela ludzkie ciało od kształtów światła. Ruch ludzkiego ciała przez krajobrazy pozostawia za sobą smugi światła. Światła, które zostaje pamięcią działań.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej unikatowych prac Taylora możecie znaleźć na Instagramie.

Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła Osoba w stroju LED-owym porusza się, lecz zdjęcie jest z długim czasem naświetlania, co powoduje smugi światła

Tekst: Olek Lipski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News