7 filmów i seriali, które musicie obejrzeć na Netfliksie w kwietniu!

Mężczyzna, kobieta i dziecko w supermarkecie

Netflix – Wasza ulubiony towarzysz do seryjnego oglądania filmów i seriali właśnie ogłosiła co ciekawego pojawi się w kwietniu na platformie! Wybraliśmy dla Was dziesiątkę naszych zdecydowanych faworytów!

Alienista: Sezon 1 (19 kwietnia)

Nowy Jork, rok 1896. Doktor Laszlo Kreizel wpada na trop seryjnego zabójcy i wraz z reporterem Johnem Moorem, policjantką Sarą Howard oraz bliźniakami Marcusem i Luciusem starają się rozwiązać straszliwą zagadkę.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: Netflix & ill – co obejrzeć, gdy dopadnie Was choroba?

Superstition: Sezon 1 (29 kwietnia)

https://www.youtube.com/watch?v=dDgQFedUhIY

Rodzina grabarzy z nadprzyrodzonymi powiązaniami oferuje opiekę w życiu pozagrobowym klientom, którzy doświadczyli śmierci nie z tego świata.

Zagubieni w kosmosie: Sezon 1 (13 kwietnia)

Powrót legendarnego serialu science fiction z lat 60. Gdy Ziemia pogrąża się w kryzysie, Robinsonowie wyruszają w kosmos, aby zapisać nowy rozdział w historii ludzkości.

6 balonów (6 kwietnia)

Film o wydarzeniach jednej nocy: kobieta przemierza ulice Los Angeles w poszukiwaniu kliniki odwykowej w towarzystwie brata-heroinisty i jego dwuletniej córki.

Bobby Kennedy na prezydenta (27 kwietnia)

1500x500 768x432 7 filmów i seriali, które musicie obejrzeć na Netfliksie w kwietniu!

Serial dokumentalny bierze pod lupę fenomen Bobby’ego, który zdominował lata 60. XX wieku. Przedstawia także historię człowieka, którego śmierć w opinii wielu osób była największą stratą tamtej niespokojnej epoki i odciska swoje piętno także obecnie.

Come Sunday (13 kwietnia)

Oparta na faktach historia światowej sławy pastora Carltona Pearsona, który ryzykuje wszystko, kwestionując nauki kościoła i zyskuje opinię heretyka naszych czasów.

Aggretsuko: Sezon 1 (20 kwietnia)

Retsuko to 25-letnia ruda panda, która pracuje jako sekretarka w księgowości firmy handlowej w Tokio. Marzy tylko o tym, żeby zrobić, co do niej należy i przetrwać kolejny dzień. Ale kiedy emocje rosną i poziom frustracji sięga zenitu, rozładowuje stres, śpiewając death metal.

A jeśli nadal Wam mało, wszystkie premiery zobaczycie w filmiku poniżej! To będzie cudowny kwiecień!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News