Netflix & ill: co obejrzeć, gdy dopadnie Was choroba?

Mężczyzna z termometrem w ustach

Jest zimno i mokro… Szukasz wymówki, żeby zostać w domu i zaczynasz się nad sobą użalać, bo czujesz, że zaczyna Cię rozkładać choroba. A gdy już jesteś chory potrzebujesz kogoś kto pogłaszcze Cię po głowie lub otuli ciepłym kocem. Kogoś kto nie będzie oburzał się gdy na niego kichniesz i wesprze Cię w tych trudnych dla Ciebie dniach.

Przed Wami 5 propozycji filmów i seriali, które po pierwsze: są dostępne na Netfliksie, po drugie: z pewnością ułatwią Wam przeżycie chorobowego czasu (razem z toną leków, kocem i ciepłą herbatą).

Czytaj również: Jak wyleczyć przeziębienie bez szprycowania się chemią?

Wolny dzień Ferrisa Buellera

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.youtube.com/watch?v=R-P6p86px6U

Ferris informuje wszystkich w szkole, że jest umierający i wraz ze swoją dziewczyną i najlepszym kumplem rusza w miasto, żeby się zabawić.

Słodkie zmartwienia

Cher, wścibska uczennica liceum w Beverly Hills, oferuje nowej, niezbyt atrakcyjnej koleżance, że zrobi ją na bóstwo. Nie wie jednak, co ją czeka.

Marvel: The Punisher

https://www.youtube.com/watch?v=lIY6zFL95hE

Po dokonaniu krwawej zemsty na winnych śmierci swojej żony i dzieci Frank Castle (Jon Bernthal), znany jako Punisher, odkrywa spisek, który wykracza daleko poza nowojorski półświatek. Czy Frank dotrze do prawdy o złu, które znów dotyka niewinnych ludzi?

The Ranch (1-4)

Kariera zawodowego sportowca nie poszła po myśli Colta (Ashton Kutcher). Teraz chłopak wraca do domu, by pomóc ojcu Beau (Elliott) i starszemu bratu Jamesonowi „Kogutowi” (Masterson), z którymi nie widział się od 15 lat, aby utrzymać rodzinne ranczo.

Moonlight

Historia syna narkomanki, homoseksualnego Afroamerykanina, który z pomocą swojego mentora, dilera narkotyków, dorasta w pełnej przestępczości dzielnicy Miami.

A na koniec, akcent humorystyczny. Dlaczego Netflix jest najlepszym kompanem podczas choroby?

  • Netflix nie wysysa z Ciebie energii. Nie jest absorbujący i nie obraża się gdy nie poświęcasz mu całej swojej uwagi. Nie musisz z nim rozmawiać, nie musisz się nim zajmować bo to on jest dla Ciebie.
  • Zazwyczaj w czasie grypy bolą wszystkie mięśnie. To nie stanowi problemu, ponieważ do oglądania Netfliksa potrzebujesz jedynie swoich oczu. Netflix zostawia Cię w spokoju, kiedy potrzebujesz snu, ale gdy się budzisz jest tuż obok.
  • Dzięki niemu czas spędzony pod kołdrą w łóżku lub na sofie jest bardziej produktywny.
  • Oglądanie ulubionych seriali i filmów sprawia, że Twój czas powrotu do zdrowia mija szybciej.
  • Netflix nie ocenia tego jak wyglądasz w rozciągniętych piżamach, wełnianych skarpetach pośród góry zużytych chusteczek. Kocha Cię bez makijażu i idealnie ułożonej fryzury.
  • Nie każe Ci wstawać z łózka – sam wyleguje się z Tobą.
  • Szanuje Twoje wybory – jeśli chcesz pozostać w łóżku i oglądać jeszcze jeden odcinek mówi „Nie ma sprawy”. Gdy chcesz wcisnąć pauzę i wziąć prysznic – Netflix wspiera Cię w Twojej decyzji.
  • Netflix nie krytykuje Twoich wyborów odnośnie wybranego gatunku filmu – wszyscy podejmujemy dziwaczne decyzje pod wpływem wysokiej gorączki.
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News