6 najbardziej popularnych fantazji seksualnych

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające dziewczynę w obroży

Chociaż na co dzień raczej się o tym nie mówi, to każdy jakieś fantazje seksualne posiada. Zwykle opowiadamy o nich dopiero po spożyciu określonej liczby drinków, ale czemu by nie pomówić o tym na trzeźwo?

Od tych prostych, dziwnych, czy może uznacie – niekoniecznie normalnych, oto zestawienie 6 fantazji seksualnych, które zostały uznane za najpopularniejsze. A Wy, o czym fantazjujecie?

Sissification

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Fantazja ta odnosi do mężczyzn, których pociąga uległość wobec partnerki seksualnej. Sissification polega na wcieleniu się przez mężczyznę w rolę stereotypowej kobiety – od wyglądu, po zachowanie oraz całkowicie uległym i błagalnym wykonywaniu poleceń od swojej dominy. Czasami strój ogranicza się tylko do biustonosza i bielizny, czasami jest rozbudowany o makijaż, czy buty na obcasie.

Wymuszone bi

Podobnie, jak w poprzedniej fantazji, ta również polega na uległości, lecz w nieco innym wymiarze. Dominujący partner zmusza uległego (zwykle mężczyznę) do aktywności seksualnych z osobą tej samej płci. Wiadomo, skoro ktoś o tym fantazjuje, nie jest do końca wymuszone, ale tak to nazywajmy, dla podkręcenia atmosfery.

https://www.instagram.com/p/BDwZ9CqK4jy/?taken-by=adultmagazine

Role-playing

Chyba najbardziej znana fantazja i wywołująca najmniej kontrowersji – chociaż może nie zapeszajmy, zanim nie dotrzemy do końca listy. Role-playing polega na złożonej dynamice pomiędzy dwoma szczeblami w danej hierarchii – nauczyciel i uczeń, szef i pracownik, czy doktor i pacjent – to najpopularniejsze role odgrywane podczas tego rodzaju zabawy.

Cuckolding

Szczerze, z tym określeniem jeszcze się nie spotkaliśmy, ale jego wytłumaczenie brzmi już nieco mniej egzotycznie. To fantazja polegająca na podnieceniu seksualnym, poprzez oglądanie (zwykle dotyczy to mężczyzn), jak partnerka uprawia seks z obcą osobą.

Trójkąt

W tym punkcie właściwie moglibyśmy nie pisać nic i zostawić po prostu hasło trójkąt. Każdy wie, o co chodzi. Fantazja o uprawianiu seksu w trzyosobowej grupie dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn, tych w związkach i tych samotnych. Jedyna ciekawostka jest taka, że mężczyźni często nie potrzebują nawet być częścią trójkąta, wystarczy im patrzenie, jak ich partnerka, przykładowo uprawia seks z druga kobietą.

https://www.instagram.com/p/BpFellfAFwY/?taken-by=petitesluxures

Szantaż

Na koniec zostawiliśmy tzw. wisienkę na torcie. Blackmail, czyli po polsku po prostu szantaż. Fantazja ta jest podobna do role-playing, tylko z innym rozkładem sił. Role się odwracają i to ta słabsza strona – uczeń, pacjent, pracownik – szantażują swojego teoretycznego dominatora, wymuszając na nim aktywność seksualną.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News