5 sposobów na ogarnięcie damskiej torebki

kobieta w czerwonej bluzce trzyma czarna torebke

Klucze, kosmetyki, jedzenie, śmieci, telefon, kable… Zawartość damskich torebek można wyliczać w nieskończoność. Czy istnieje kobieta, której udaje się utrzymać porządek w torebce? Wątpimy… Są jednak sposoby, które mogą w tym pomóc. Oto one!

1. Wybór najpotrzebniejszych rzeczy
Zastanów się, po które rzeczy sięgasz najczęściej. Najlepszym sposobem jest ułożenie ich luzem, pozostałe mogą trafić do bocznych kieszeni lub specjalnych opakowań.

telefon, portfel i kosmetyki2. Portfel
Ważne jest to, aby był pojemny i miał sporo przegródek. Dzięki temu wszystkie przedmioty takie jak paragony, wizytówki lub karty mają swoje miejsce i nie lądują na dnie torebki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


3. Minimalizm
Staraj się wybierać małe lub średnie torebki. Im mniejsze, tym lepiej. Pomieszczą to, czego potrzebujecie najbardziej a miejsca na zbędne przedmioty najzwyczajniej zabraknie. Za duże torby mogą pomieścić wszystko i to staje się główną przyczyną nieustającego bałaganu.

kolorowe torebki na wieszakach

4. Mini-kosmetyczka
W środku każdej torebki powinna znajdować się oddzielna kosmetyczka na niezbędne akcesoria do poprawki makijażu, najlepiej jeśli będzie przezroczysta. Oszczędzicie czas na szukanie pojedynczych rzeczy i z łatwością znajdziecie to, czego w danym momencie pilnie potrzebujecie.

5. Regularny przegląd
To najistotniejsza czynność, która pomoże Wam uporać się z problemem. Chociaż nie zawsze znajdujemy na nią czas, naprawdę warto przynajmniej raz w tygodniu poświęcić kilka minut i przejrzeć wnętrze torebki. Usuwamy z niej rzeczy, które nie będą już do niczego potrzebne i jedynie utrudniają znalezienie czegokolwiek w torebce.

torebka z przegrodkami i niebieskim notesem w srodku

Tekst: Magdalena Paszt

5/5 - (13 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News