„Zwariowane Melodie” wracają! Pamiętacie sceny z Królikiem Bugsem i Myśliwym Elmerem?

Scena z kreskówki Zwariowane Melodie

Kto dorastał w latach 90., ten na pewno pamięta Looney Tunes, czyli Zwariowane Melodie. Była to seria krótkich kreskówek z bohaterami wytwórni w rolach głównych.

Królik Bugs, Kaczor Daffy, Prosiak Porky, Elmer Fudd, Sylwester, Kanarek Tweety. Bohaterów Zwariowanych Melodii moglibyśmy wymieniać bez końca. Kreskówka zadebiutowała na ekranach 1929 roku, chociaż do Polski naturalnie dotarła znacznie później.

W ubiegłym roku Warner Bros. ogłosił plan przywrócenia klasycznych Looney Tunesów do życia, a dzisiaj możemy już oglądać pierwszy klasyk, który pewnie wszyscy dobrze pamiętacie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jak zapowiada wytwórnia, 90-sekundowy filmik opublikowany na YouTube to raptem niewielka część tego, co dopiero czeka na publikację. Wytwórnia przygotowała ponad 1000 minut Zwariowanych Melodii, co może przełożyć się na 200 filmików, które wkrótce zostaną opublikowane na YouTube.

Wspomniany pierwszy klip, to kultowa scena Dynamite Dance, która przedstawia wybuchową relację między Królikiem Bugsem a łysym myśliwym. Wspaniały powiew nostalgii, czyż nie?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News