Czwarty sezon „Stranger Things”. Wyciekły pierwsze zdjęcia z planu

Grupa nastolatków stojąca przed budynkiem w czerwonym świetle

Jeden z fanów serialu Stranger Things, mieszkający w Georgii zauważył, że w jego okolicy pojawiła się ekipa filmowa. Wszystkie znaki wskazują na to, że właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu.

Użytkownik Reddit o pseudonimie ChihuahuaWithBoombox opublikował zdjęcia samochodu, który przypomina ten, którym jeździł Hopper. Kilka fotografii zostało opatrzonych podpisem: W Rome, w stanie Georgia rozpoczęło się filmowanie. Odpowiadając na pytania zaciekawionych Redditerów, Boombox dodał, że aktualnie ekipa filmuje na tyłach domu jego brata na E 9th.

Czwarty sezon „Stranger Things”. Czy właśnie wyciekły pierwsze zdjęcia z planu Czwarty sezon „Stranger Things”. Wyciekły pierwsze zdjęcia z planu

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Niektórzy fani byli zaskoczeni widząc samochód Hoppera na planie, biorąc pod uwagę, że na koniec trzeciego sezonu Hopper teoretycznie zmarł, chociaż wiemy, że tak naprawdę znajduję się po tajemniczej drugiej stronie. Warto jednak zauważyć, że jest to po prostu samochód szefa policji, a na planie nie był widać aktora Davida Harboura.

Na razie niewiele wiemy o tym, w jakim kierunku pójdzie nowy sezon Stranger Things, poza małą podpowiedzią w postaci zdania: We’re not in Hawkins anymore. Reżyserzy serialu, bracia Duffer zapewnili jednak, że mają pomysły na kolejne wątki serialu.

Data premiery 4. sezonu Stranger Things nie została jeszcze potwierdzona, jak również fakt, że rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu.

 Czwarty sezon „Stranger Things”. Czy właśnie wyciekły pierwsze zdjęcia z planu 3 Czwarty sezon „Stranger Things”. Wyciekły pierwsze zdjęcia z planu Czwarty sezon „Stranger Things”. Czy właśnie wyciekły pierwsze zdjęcia z planu 2 Czwarty sezon „Stranger Things”. Wyciekły pierwsze zdjęcia z planu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News