Zostań bogiem imprezy

 https://www.youtube.com/watch?v=9lMSee5a_wQ&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawdziwi fani dzikiego szaleństwa bawią się wszędzie, gdzie dyktuje im natchnienie – przewidywalne klubowe imprezy nie są dla nich. W nieustannym odkrywaniu nowych wymiarów imprezowania wspiera ich Desperados – piwo o smaku tequili, które niezmiennie budzi w ludziach instynkt szalonej zabawy. Endless Night Party pod znakiem Desperadosa stawia poprzeczkę naprawdę wysoko. To noc bez końca, pełna emocji i niezwykłych atrakcji, którą naprawdę warto przeżyć i zapamiętać.

Trzeba tylko znaleźć swój rytm i przestrzegać podstawowego prawa: im wolniej pijesz, tym dłużej trwa zabawa. Sam decydujesz, czy będziesz fajnie imprezował i pił powoli, czy pozwolisz by alkohol szybko wyłączył cię z gorącej zabawy. Bądź dobry dla siebie i dla swojego organizmu. Podążaj za swoim imprezowym instynktem: baw się świetnie i pij odpowiedzialnie.

Desperados prowadzi kampanię U-Dside, która skierowana jest do konsumentów na całym świecie, marka zachęca do kontrolowanego spożywania alkoholu podczas imprez, tak aby nie przegapić żadnego momentu dobrej zabawy. Więcej informacji na stronie

 

www.desperados.com/pl/drink-responsibly

 

tekst | na podstawie materiałów prasowych

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News