Ed Sheeran po koncercie w Warszawie imprezował w nowym klubie LGBT+

ed sheeran afterparty po koncercie w warszawie klub lgbt+ la pose hiro

Ed Sheeran zagrał dwa koncerty na PGE Narodowym, które przyciągnęły tłumy fanów z całej Polski. Po występach muzyk postanowił trochę się rozerwać w Warszawie. Ed Bawił się w La Pose – nowym klubie LGBT+ w stolicy.

Koncerty Eda Sheerana w Polsce wyprzedały się na pniu. Początkowo planowano jeden koncert, ale w związku z dużym zainteresowaniem organizatorzy postanowili zorganizować dodatkowy występ, który także przyciągnął tłumy wielbicieli Eda.

Ed zagrał dwa koncerty dzień po dniu i jak zwykle nie zawiódł swoich fanów. Muzyk postanowił się rozerwać w klubie. La Pose jest nowym klubem LGBT+ w Warszawie, która nawiasem mówiąc ma bogatą historię świetnych klubów LGBT+. Z relacji na Instagramie i TT dowiadujemy się, że bawił się przy hitach Britney Spears, Spice Girls czy Jessie Ware oraz, że sam zamawiał u DJ-a kawałki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ed sheeran jest wyluzowanym ziomkiem

Ed Sheeran jest niezwykle wyluzowanym człowiekiem zwłaszcza przy statusie gwiazdy jakim się cieszy. Uśmiechnięty i otwarty na ludzi. Wyszedł się odstresować i zobaczyć, jak bawi się Warszawa. W klubie zachowywał się swobodnie, dużo rozmawiał z przygodnie spotkanymi imprezowiczami. Jak przystało na dobry klub LGBT+ mógł poczuć się swobodnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez La Pose (@laposevarsovie)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez La Pose (@laposevarsovie)

Klub La Pose i tradycja miejsc LGBT+ w Warszawie

Wśród byłych i istniejących klubów LGBT+ nie można nie wspomnieć o Le Madame, Utopii czy Glamie. Wszystkie miejsca tego typu łączy atmosfera nieskrępowanej zabawy i bezpieczeństwa.  Szczególnie Le Madame był miejscem wyróżniającym się na tle innych klubów. Klub organizował niezliczoną ilość wydarzeń artystycznych i stanowił mekkę i drugi dom nie tylko dla osób ze środowisk LGBT+.

Klub La Pose organizuje imprezy i koncerty w klimacie bourlesque Klub i scena artystyczna queeru organizuje cykliczne imprezy tematyczne, kameralne i koncerty w klimatach burleska, drag i ballroom. Jak deklarują organizatorzy La Pose to przestrzeń wolna od nienawiści. Miło, że jest takie miejsce w samym centrum imprezowej Warszawy.
ul. Mazowiecka 6/8

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez La Pose (@laposevarsovie)

Zobacz też: Va Bene Cicchetti – nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

Va Bene Cicchetti – nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

 

3.2/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News