Zostań ambasadorem kreatywności MSI. Czekają nagrody o wartości 60 000 złotych!

Rusza konkurs dla osób kreatywnych organizowany przez MSI. Zostań ambasadorem kreatywności marki. MSI to producent sprzętu komputerowego, będącego odpowiedzią na potrzeby twórców, który poszukuje ambasadorów marki. W konkursie czekają nagrody o łącznej wartości 60 tys. złotych oraz możliwość stałej współpracy z MSI.

Zostań ambasadorem kreatywności MSI. Pierwszy etap konkursu potrwa do 18 października. Aby wziąć w nim udział należy stworzyć oryginalny projekt wyróżniający się kreatywnością, warsztatem technicznym i osobowością. Tematyka pracy jest dowolna, jednak powinna charakteryzować się unikalnym stylem oraz wyrażać osobowość twórcy. Czyli NIE MA OGRANICZEŃ ???

Zasady konkursu na „Ambasadora Kreatywnego MSI”

Tematyka prac jest dowolna. Prace powinny reprezentować portfolio, styl lub charakter twórcy. Gotowe materiały należy zamieścić w dowolnym serwisie w sieci. Może być nim kanał YouTube, Vimeo, Behance czy Instagram. Ważne, aby materiał był udostępniany jako publiczny oraz oznaczony następującymi hasztagami: #WEARECREATORS #AMBASADORKREATYWNYMSI. Do konkursu można złożyć kilka prac, jednak tylko jedną w danej kategorii:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


• Animacja 2D/3D
• Fotografia
• Grafika 2D/3D
• Ilustracja
• Produkcja audio
• Video
• Inne

Następnie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie: https://promocje.msi.com/konkurs-wearecreators/

Spośród wszystkich poprawnie wypełnionych zgłoszeń specjalna komisja powołana przez MSI wybierze 8 twórców, którzy wezmą udział w drugim, finałowym etapie konkursu. Finał potrwa od 2 do 15 listopada 2020 r. W tym etapie zmagań każdy z twórców będzie poproszony o zrealizowanie krótkiego, 60-sekundowego materiału video pokazującego jego proces kreacji i tworzenia. Przygotowane materiały zostaną opublikowane na kanałach MSI. Z 8 finalistów komisja wyłoni 2 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody główne oraz tytuł „Ambasadora Kreatywnego MSI”. Prócz tego każdy z uczestników finałowego etapu otrzyma nagrodę specjalną oraz szansę na dalszą współpracę z MSI jako „Kreator MSI”.

Łączna pula nagród wynosi 60 tys. złotych. Główną nagrodą jest komputer MSI Creator P100A oraz monitor MSI PS341WU oraz laptop MSI Creator 15M. Sprzęty firmy MSI to nie zwykłe komputery. Są stworzone z myślą o potrzebach twórców oraz zoptymalizowane i przetestowane do pracy na dużych plikach. Charakteryzują się wygodą pracy, wysoką jakością monitora, odwzorowaniem kolorów i prędkością renderingu. Jako nagrody specjalne dla pozostałych finalistów przewidziano 6 tabletów Wacom Cintiq 16. Ten tablet charakteryzuje się nie tylko ekranem Full HD, ale także żywymi kolorami i bezbateryjnym piórkiem.

Ambasador kreatywności MSI

Czym jest firma MSI?

Zrobiliśmy dla was testy MSI. Między innymi pisaliśmy o flagowym superkomputerze dla kreatywnych MSI Creator 17. MSI jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu gamingowego, sprzętu dla użytkowników biznesowych, sprzętu dla twórców treści oraz rozwiązań AIoT. MSI jest obecna na całym świecie w ponad 120 krajach, a jej najnowsze osiągnięcia, które związane z badaniami i rozwojem oraz innowacyjność ukierunkowane są na potrzeby klientów. Szeroka gama laptopów, kart graficznych, monitorów, płyt głównych, komputerów stacjonarnych, urządzeń peryferyjnych, serwerów, przemysłowych komputerów PC, urządzeń zrobotyzowanych oraz samochodowych systemów informacyjno-rozrywkowych, a także systemów telematycznych cieszy się uznaniem na całym świecie. MSI to wiodąca marka, która kształtuje przyszłość technologii poprzez najwyższą jakość produktów, intuicyjny interfejs użytkownika i estetyczny design.

Więcej informacji na temat produktów MSI: https://pl.msi.com.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News