Zobaczcie „Romantyczną miłość” Vixena i Mery Spolsky

Chłopak i dziewczyna, oboje ubrani na czarno, dziewczyna na czarną czapkę z daszkiem, oboje siedzą w samochodzie

Kanał MaxFloRecTV opublikował dzisiaj najnowszy klip Vixena i Mery Spolsky. To bluesowo-hip-hopowa opowieść o miłości, niezwykle wciągająca i bliska nam wszystkim historia. Przecież chyba „każdy znał taką perłę, za którą dałby się pociąć”?

Romantyczna miłość jest piątym singlem promującym wydaną w listopadzie ubiegłego roku Vixtorię. Album zapowiadała kultowa już dziś Falala, a następnie: Smart Fucking Phone, tytułowa Vixtoria i Krok. W przypadku Romantycznej miłości raper po raz kolejny udowadnia nam, jak szerokim gatunkiem jest hip-hop.

Autorem klipu jest Michał Jagiełło. Reżyser do tej pory był odpowiedzialny między innymi za wizualizację Złotej kuli, Jednej z planet, Dżungli i Nie jestem GrubSona. We współpracy z MaxFloRec i Vixenem prawdopodobnie jako pierwszy w Polsce zrealizował tego typu wideo. Teledysk do Romantycznej miłości to tak naprawdę 4 połączone ze sobą one-shoty opatrzone dialogami. Reżyser dodał, że zależało mu na stworzeniu typowo filmowego obrazu, żeby jak najbardziej oddać ten klimat.

Vixtoria to 14. solowy album Vixena. Krążek zawiera 12 zróżnicowanych utworów. Króluje na nim hip-hop, ale również możecie usłyszeć: rock, rock’n’roll, dubstep, future bass, a nawet piosenkę aktorską. Gościnnie na płycie oprócz Mery Spolsky pojawiają się także: Zeus i Oxon.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News