Zasil sztukę

#1 Wytrzyj się Cage’m

1
https://www.kickstarter.com

Skoro Ryan Gosling ma swoje ściereczki (zresztą nie tylko), to dlaczego Nicolas Cage ma być gorszy? Już niedługo nie będzie, bo projekt stworzenia kuchennych ścierek z rysunkami przedstawiającymi jego oblicze został całkowicie sfinansowany. Co prawda żeby się czegokolwiek w  nich dopatrzeć trzeba się naprawdę wysilić, ale walorów estetycznych im nie brakuje.

#2 Mobilne muzeum

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

c40dcc7b83d1dba953128d98cbf518e6_large
https://www.kickstarter.com/projects/1114774854/the-mobile-museum

„Przenośne” muzeum, nie posiadające określonej, ostatecznej lokalizacji? Brzmi intrygująco, ale póki co wygląda na to, że zostanie w sferze pomysłów. Do zebierania funduszy pozostało jeszcze ponad 30 dni, ale z potrzebnego półtora miliona dolarów zebrano dopiero trochę ponad 3000$. Choć ostatecznie – to Kickstarter, jeszcze wszystko jest możliwe.

#3 Muzeum na kółkach

https://www.kickstarter.com/projects/1114774854/the-mobile-museum
https://www.kickstarter.com/projects/1114774854/the-mobile-museum

Ten projekt, tak bardzo podobny do poprzedniego odróżnia się szansą na realizację. Nie jest co prawda równie imponujący (zwłaszcza jeśli chodzi o rozmiar), ale sama idea jest ciekawa. Przez 5 miesięcy muzeum mieszczące się w Fordzie Iveco będzie podróżowało po gminie i tworzyło zupełnie nową kolekcję.

#4 Kickstarterowa wystawa

4
https://www.kickstarter.com/projects/ksouth/exhibition-kickstarter

Krystal South – artysta, który nie nazywa siebie artystą – wpadł na, jakby nie patrzeć, dość innowacyjny pomysł. Ma on na celu rzucenie nowego światła na sposób prezentacji i sprzedaży prac. W tym celu poprosił 11 artystów o stworzenie prac, które pasowałyby do formatu Kickstartera. Brzmi ciekawie, a ponieważ projekt został już sfinansowany wystawa już wkrótce zostanie otwarta!

 

 

Tekst | Małgorzata Mitura

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News