Strona główna miasto ludzie Zaglądamy do świata „dorosłych bobasów” i fetyszystów pieluch

Zaglądamy do świata „dorosłych bobasów” i fetyszystów pieluch

Mężczyzna przebrany za dziecko

Wiemy, że na świecie istnieją różne zboczenia i nietuzinkowe zainteresowania. Jednak to, co zaraz zobaczycie, prawdopodobnie jest czymś, co jak raz się zobaczy, nie da się odzobaczyć. Zapraszamy na koniec internetu.

Australijska fotografka Polly Borland postanowiła stworzyć fotograficzną dokumentację świata AB/DL, czyli Adult Babies/Diaper Lovers. Chyba nikomu nie musimy tłumaczyć, co te określenia znaczą, ale opiszemy pokrótce, co się za tym kryje.

Adult Babies to grupa ludzi (najczęściej mężczyzn), którzy szczególnie cenią sobie bycie bobasem. Najczęściej wybierają życie jako dziecko, które ma 6 miesięcy, do 5 lat maksymalnie. Po prostu, bez względu na wiek, zatrzymują czas i zachowują się jakby byli cały czas na tym etapie rozwoju. Z kolei Diaper Lovers, to fetyszyści, którzy mają bzika na punkcie noszenia pieluch.

Polly wkroczyła do świata, w którym ludzie posiadają drugą tożsamość jako dziecko. Przedstawiła ich prywatną przestrzeń, w której banalne czynności, jak dziecięce gugu-gaga, ślinienie się, jedzenie, spanie, kąpanie, czy masturbacja, przybierają charakter przedziwnych rytuałów, ponieważ są wykonywane przez dorosłych mężczyzn ubranych i zachowujących się jak dzieci.

Mężczyzna przebrany za dziecko

Komentarze
Rate this post