Z okazji 40. urodzin Walkmana, Sony wypuści dwa nowe modele kultowego gadżetu lat 90.

Dłonie trzymające Walkmana

W tym roku przypada 40. rocznica wprowadzenia do sprzedaży pierwszego Walkmana od firmy Sony. Z tej okazji firma postanowiła przygotować dla fanów niespodziankę.

Sony wprowadzi do sprzedaży dwa modele przenośnego odtwarzacza: Sony NW-A100TPS i Sony NW-A105. Oczywiście, biorąc pod uwagę, że kasety nie są już standardowym formatem w branży muzycznej i pojawiają się głównie jako obiekty kolekcjonerskie, Sony zmodernizowało odtwarzacz Walkman, wprowadzając odpowiednie aktualizacje.

Oba modele będą działać pod systemem operacyjnym Android i zostaną wyposażone w cyfrowy wzmacniacz S-Master HX, zapewniający najlepszą jakość dźwięku. Oba Walkmany zapewnią fanom lat 90. wyjątkowe doznania, a to za sprawą procesora winylowego, który będzie odtwarzał muzykę w stylu vintage. Do tego wszystkie oczywiście port ładowania USB-C, Bluetooth, wbudowana pamięć 16 GB i 3,6-calowy panel dotykowy.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zobacz również: 40 lat temu świat ujrzał pierwszego Walkmana. Z okazji jubileuszu Sony opublikował nostalgiczny film

To, co będzie różnić te dwa modele to kwestie natury estetycznej. NW-A100TPS zostanie udekorowany specjalnym logotypem z okazji 40. rocznicy Walkmana, interfejsem przypominającym kasetę oraz specjalnym etui i opakowaniem podobnym do oryginalnego Walkmana.

Oba Walkmany mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku, a ich cena może wynosić około 440 euro.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News