Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni

Dwie fotografie przdstawiające szklaną sypialnię i dom z zewnątrz

30 minut drogi od stolicy Islandii znajduje się Panorama Glass Lodge, czyli wakacyjna kabina, idealna dla entuzjastów przyrody. Dlaczego?

Panorama Glass Lodge najprościej byłoby określić jako szklano-drewniane igloo, wprost stworzone do oglądania islandzkich zórz polarnych. Wyobraźcie sobie, że leżycie na łóżku, z którego możecie podziwiać mieniące się wszystkimi kolorami niebo. Raj? Zdecydowanie!

Domek został usytuowany praktycznie na odludziu, więc nie musicie się martwić o hałaśliwych sąsiadów kilka metrów dalej. Mimo swoich niewielkich rozmiarów został wyposażony w pełnoprawną kuchnię, jadalnię, jacuzzi, wifi, no i oczywiście – niesamowity widok.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Uwaga, uwaga! Domek został nie tylko stworzony do obserwowania zorzy polarnej. W niedalekiej okolicy znajduje się plaża, a na niej, jej mieszkanki, czyli foki! My już pakujemy walizki, a Wy?

Czytaj również: Rozmawiamy z Hidden People, czyli artyści-imigranci na Islandii

2 Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni 1 Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni 5 Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni 0 Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni 3 Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni 7 Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni 6 Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni 4 Wynajmij mikro-domek na Islandii i podziwiaj zorzę polarną z sypialni

4/5 - (5 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News