Urodzinowa kampania Zalando – Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda

Męscy modele w kampanii urodzinowej Zalando

Jedna z najbardziej znanych, europejskich platform modowo-lifestylowych, obchodzi swoje 10 urodziny na polskim rynku. Choć początkowo dedykowana wyłącznie modzie i akcesoriom, dzisiaj oferuje szereg produktów z kategorii beauty i sport. Ilość marek (zarówno premium, jak i casual) jest stale powiększana, co daje użytkownikom niezliczone możliwości wyboru. W ramach tej wyjątkowej okazji, Zalando przygotowało lokalną kampanię „Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda”. Sprawdźcie, o co w niej chodzi i koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Kampania Zalando „Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda”

Kiedy zaczyna się moda? To pytanie, na które próbują znaleźć odpowiedź przeróżni artyści zaproszeni do kampanii. Wśród nich znajdziemy Danutę Stenkę i Agnieszkę Grochowką, Rosalie, Lullę La Polacę (najstarsza w Polsce Drag Queen!), a także trenerkę Katarzynę Wolską, modelkę Wiktorię Jagiełło oraz Andrzeja Chyrę i Miltona Vincente.

Kampania Zalando Kiedy zaczyna się moda
Katarzyna Wolska
Kampania Zalando Ty decydujesz kiedy zaczyna się moda
Wiktoria Jagiełło

Jak odpowiedzieli uczestnicy? Dla Stenki to nieustanna możliwość podkreślania elegancji, natomiast dla Grochowskiej, jest to sposób na wyróżnienie lub wtopienie się w tłum według własnej potrzeby. Rosalie określa to jako symbol pewności siebie, a Wolska krótko stwierdza, że jej styl jest wolny od formalnych zasad ubierania się na konkretne okazje. Za to dla Wiktorii Jagiełło jest to nieograniczona możliwość podkreślania swojej kobiecości.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Kampania Zalando Ty decydujesz kiedy zaczyna się moda
Andrzej Chyra

Co mówi Andrzej Szwan aka Lulla La Polaca? To narzędzie do kreacji scenicznej osobowości. Podobnie twierdzi Andrzej Chyra, dla której moda staje się kostiumem, nawet poza planem. Vincente odnajduje w modzie sposób na budowanie więzi z innymi.

Kampania Zalando Ty decydujesz kiedy zaczyna się moda
Lulla La Polaca
Kampania Zalando Ty decydujesz kiedy zaczyna się moda
Lulla La Polaca / Andrzej Szwan

Kampania Zalando „Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda” oczami CEE

Kampania Zalando Ty decydujesz kiedy zaczyna się moda
Danuta Stenka

“W ciągu ostatnich 10 lat Zalando dostarczyło klientom w Polsce narzędzia do pełnego wyrażania siebie i opowiadania poprzez modę osobistych historii. Dzięki obecności na platformie ponad 3 500 marek, od tych lokalnych po międzynarodowe, a także wsparciu polskich projektantów oraz sprzedawców, Zalando jest na najlepszej drodze, aby stać się punktem wyjściowym dla mody – tak zwanym Starting Point for Fashion. Kontynuujemy współpracę z najlepszymi w swojej klasie partnerami dla marek i w ten sposób nadal będziemy miejscem, do którego kierują się miłośnicy mody szukając konkretnych produktów lub kiedy potrzebują odrobiny inspiracji.” mówi Daniel Rogiński, General Manager CEE Zalando.

Kampania Zalando Ty decydujesz kiedy zaczyna się moda
Milton Vincente
Kampania Zalando Ty decydujesz kiedy zaczyna się moda
ROSALIE

Kampania trwająca od 6 czerwca do 27 sierpnia, staje się największą lokalną kampanią Zalando w Polsce. Jednak nie tylko termin jej trwania o tym decyduje. Kampanię zobaczymy w telewizji, mediach społecznościowych, PR oraz Onsite. A wszystko wyreżyserowane przez Mikołaja Sadowskiego.

 

Autor: Anna Ciesielska 

Zobacz też: Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News