Wygraj bilety na pokaz filmu „Mając 17 lat” w kinie Elektronik

Dwóch chłopaków na łące rozmawia

Porównywany ze słynnym „Życiem Adeli” Abdellatifa Kechiche najnowszy film André Téchina zabiera nas w podróż po świecie nastolatków. Pierwsze przyjaźnie i konflikty oraz rodząca się seksualność są przyczynkiem do opowieści o kształtowaniu się tożsamości i poszukiwaniu własnego miejsca. 

Bohaterami filmu są dwaj chłopcy: Damien i Thomas. Pierwszy to szpaner ze świetnie sytuowanej rodziny lekarki i wojskowego. Drugi jest adoptowanym chłopakiem afrykańskiego pochodzenia. Po lekcjach musi pomagać rodzicom w gospodarstwie. Chociaż nienawidzą się tak bardzo, że ich kłótnie błyskawicznie zamieniają się w bójki, ich losy dość niespodziewanie splatają się ze sobą. Obaj muszą zamieszkać pod jednym dachem. Co z tego wyniknie?

Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na przedpremierowy seans 13 września (wtorek) o godz. 19:00.  Co zrobić, by je zdobyć?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Napisz, co jest najfajniejsze w byciu nastolatkiem.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu w czwartek o 16.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News