Wygraj bilety na film “Dobra żona” w kinie Elektronik

Kobieta w niebieskiej bluzce siedzi przy stole

Gwiazda filmów Emira Kusturicy debiutuje w roli reżysera, jednocześnie grając tytułową rolę w swojej pierwszej produkcji. 

Najpopularniejsza serbska aktorka Mirjana Karanović ma w swojej biografii już ponad 80 ról. Kolejne wyzwanie, którego się podjęła, to wyreżyserowanie filmu, na bazie własnego scenariusza. Odważny krok, okazał się trafną decyzją. “Dobra żona” została pozytywnie przyjęta przez krytyków, co znalazło odzwierciedlenie w licznych nagrodach.

Obraz toczy się w powojennej Serbii. Spokojne życie pozornie szczęśliwego małżeństwa zostaje zburzone, gdy wychodzą na jaw nieprzyjemne fakty. Główna bohaterka odkrywa przypadkiem taśmę wideo, obciążającą jej męża wstrząsającymi zbrodniami wojennymi, co trwale odmienia jej egzystencję. To zresztą nie koniec problemów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na przedpremierowy seans 8 listopada (wtorek) o 19:00 w kinie Elektronik.

Co zrobić, by je zgarnąć?

Napiszcie, jak NIE być dobrą żoną.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu w piątek!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News