THE CALL

Pochodzą z Danii. Są znani na całym świecie. Idealnie do siebie pasują. Reprezentują wielki styl, urodę i elegancję.

O kim mowa? O gwieździe kina – Madsie Mikkelsenie, znanym m.in. z roli Hannibala w serialu o analogicznym tytule czy z filmu ,,Casino Royale” i o Malin Busce – szwedzkiej modelce i początkującej aktorce.

Spotkali się na planie filmu THE CALL, który powstał z inicjatywy BoConcept. Projekt to pełna ekspresji i dramaturgii etiuda filmowa – historia spotkania dwojga ludzi w stylowej hiszpańskiej willi, której wnętrza urządził BoConcept. To historia z „tą trzecią”
w tle i nieoczekiwanym zakończeniem. Meble odgrywają ważną rolę w filmie, a fabuła daleko odbiega od typowych produkcji komercyjnych.

https://www.youtube.com/watch?v=nsUqeVNIgm4

Zdjęcia do filmu zostały zrealizowane w Walencji, w domu znanego duńskiego projektanta Mortena Georgsena. “Poczułem dreszcz emocji oglądając mój dom i zaprojektowane przeze mnie meble będące częścią dramatu z udziałem takiej gwiazdy filmu jak Mads Mikkelsen w roli głównej” – opowiada projektant. Morten Georgsen zaprojektował dom na wielu poziomach z imponującymi schodami w centralnej części i otwartymi przestrzeniami, w których zastosowano różne rodzaje materiałów. Wspaniały widok na panoramę miasta, taras będący integralną częścią domu, duński minimalizm i wygoda, naturalne światło wpadające przez ogromne okna budują niepowtarzalny nastrój.

bo2

Styl glamour

Starannie wybrane meble i dodatki miały tworzyć tło dla rozgrywającego się dramatu. Pomysły i projekty BoConcept sprawdzają się w różnych wnętrzach, ale w naszym filmie chcieliśmy uzyskać dojrzałe, wyjątkowe, luksusowe wnętrza pasujące do głównej postaci znanego, nieco zmanierowanego aktora, w którą wciela się Mads Mikkelsen. Stąd decyzja o wyborze stylu glamour. Ciemne kolory, luksusowe naturalne materiały, takie jak np. skóra czy marmur, błyszczące dodatki, lampy i dywany znakomicie oddają charakter tego stylu i budują nastrój” – wyjaśniają autorzy dekoracji wnętrz.

Partnerami Madsa Mikkelsona w filmie THE CALL są: modułowa sofa Mezzo, wykończona szlachetną skórą Bahia, w kolorze „stone” oraz fotel Imola, projektu Henrika Pedersena, wykończony brązową tkaniną Napoli. W filmie można także zobaczyć inne meble BoConcept: system regałowy Lugano w kolorze espresso, stoliki kawowe Murcia z marmurowym blatem i blatem z forniru dębowego w kolorze espresso, łóżko Mezzo wykończone skórą Salto w jasnoszarym kolorze.

Usługa dekoratora wnętrz

Zaprojektowanie pięknego i funkcjonalnego wnętrza, które na dodatek powinno odzwierciedlać osobowość i przyzwyczajenia mieszkańców nie jest łatwe. Dlatego też BoConcept proponuje swoim klientom usługi dekoratorów wnętrz, którzy pomogą w jak najlepszym urządzeniu domu. Poprzez film THE CALL BoConcept pragnie zwrócić widzom uwagę, jak ważny dla naszego dobrego samopoczucia jest dom i jego odpowiednie urządzenie. Także my, podobnie jak Mads, możemy mieszkać w wygodnych, funkcjonalnych wnętrzach. Niekoniecznie w stylu glamour.

Filmowi THE CALL towarzyszy konkurs dla internautów, w którym można wygrać meble i dodatki o wartości 10.000 euro oraz usługę dekoratora wnętrz. Konkurs trwa od 19 lutego do 30 kwietnia 2015.
 Szczegóły dotyczące udziału w konkursie i regulamin konkursowy znajdują się na www.boconcept.pl

bo

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News