Wygraj bilety na film “Argentyna, Argentyna” w kinie Elektronik!

Mężczyzna bez koszulki na scenie

Carlos Saura, reżyser takich filmów jak “Nakarmić kruki” czy “Carmen”, wraca z nowym obrazem. Tym razem przenosimy się w podróż do muzycznej Argentyny. Tradycyjne ludowe melodie mieszają się z popularną muzyką, a artyści zastanawiają się, jaka jest przyszłość tej sztuki. Film został nominowany do argetyńskiego Oscara.

W „Argentynie” pojawiają się najważniejsze zespoły i artyści tamtejszej sceny. Ich taniec, śpiew i debaty stają się dla twórcy fascynującym spektaklem. Bohaterowie poruszają się pośród luster, które pozwalają przyjrzeć się, jak dopracowane i przemyślane są ich ruchy. Saura dowodzi, że tylko przez zagłębieniem się w kulturę, która ukształtowała naród, można ten naród poznać.

Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na przedpremierowy seans 27 września (wtorek) o 19:00 w kinie Elektronik.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co zrobić, by je zdobyć?

Podaj najpopularniejszą odmianę tańca z Argentyny.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu w piątek o 17.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News