„Wszystko się układa w całość, dla niektórych całość to za mało”. Marcelina Szlachcic prezentuje nowy singiel „Nie wiem”

Dziewczyna jadąca wózkiem golfowym

Marcelina Szlachcic wjechała na polską scenę muzyczną na pełnych obrotach i nie zwalnia tempa. Po mocnym debiucie, wokalistka prezentuje nowy singiel zatytułowany Nie wiem.

Pierwszy singiel Marceliny – Wielkie plany ukazał się 30 kwietnia 2019 roku i dzięki ogromnemu talentowi artystki oraz zupełnie nowemu brzmieniu mocno namieszał w internecie. Teledysk do piosenki zaledwie w 19 dni osiągnął ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Teraz witamy się z drugim singlem artystki. Piosenka Nie Wiem opowiada o tym, że nie można cały czas żyć tylko wspomnieniami. Trzeba patrzeć w przyszłość, brać sprawy w swoje ręce, odważnie podejmować decyzje, nawet jeśli nie każda z nich będzie dobra. Najważniejsze jest to, żeby nigdy się nie poddawać i nie bać się zmian w swoim życiu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Twórcami utworu ponownie są: sama Marcelina, Dominic Buczkowski-Wojtaszek oraz Tomasz Kulik.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News