Wojciech Mecwaldowski w nowym teledysku Dawida Podsiadły

ludzie w dyskotece

Jeden z najzdolniejszych polskich muzyków młodego pokolenia, Dawid Podsiadło, wypuścił właśnie teledysk do swojego numeru Pastempomat. W trzecim singlu z płyty Annoyance and Disappointment pojawiają się m.in. Wojtek Mecwaldowski, Maddie Kulicka, Hania Koczewska czy Julia Marcell z zespołem.

– Wymyślając fabułę tego filmu, zarówno dla Dawida jak i dla mnie najważniejszy był klimat tej historii. Po części zawarty jest on już w utworze, ale należało tak podejść do ogólnego założenia, żeby nie był zbyt oczywisty – mówi Sebastian Pańczyk, reżyser klipu – Zależało mi na metaforycznym pokazaniu głównego bohatera w relacji z kolejnymi kobietami. Pokazania drogi jaką pokonuje człowiek poszukując miłości, pewnie tej jedynej. To kolejne związki, kolejne relacje, kończące się po, to aby zrobić przestrzeń następnym. Każde spotkanie, każde rozstanie jednak ma wpływ na kolejne. W dość lekki i metaforyczny sposób pokazujemy ten mechanizm.

Premierze ma towarzyszyć specjalna aplikacja quizowa, nawiązująca do metaforycznej zamiany bohaterek teledysku z makaron. Każdy z nas może być przecież makaronem. Mało kto o tym wie, bo mało kto chce o tym wiedzieć. Łatwiej zaakceptować tę wiadomość, gdy wiadomo dokładnie, którym. Więcej info wkrótce na Facebooku artysty i Sony Music.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News