The Gaslamp Killer w Miłości

Gaslamp Killer jest legendą. Jeśli ktoś myśli o najbardziej rozpoznawalnym DJ-u undergroundowej elektroniki ze Stanów, to właśnie William Benjamin Bensnussen jest jego pierwszym wyborem.

Jego kariera na poważnie zaczęła się w 2003 roku – wtedy to, już jako uznany didżej kalifornijskiego Low End Theory, wydał swoją pierwszy mixtape zatytułowany po prostu Gaslamp Killers. Od tego czasu dał się poznać jako jeden z najbardziej żywiołowych i eklektycznych przedstawicieli elektroniki z USA. Jego występy na żywo to mieszanka chaosu i szaleństwa, miękko opatulona głębokim basem. Gaslamp pod koniec pierwszej dekady XXI wieku zadebiutował również jako producent, wydając m.in. w labelu kumpla Flying Lotusa – Brainfeederze. Występ Killera w ramach World Wide Warsaw będzie jego debiutem w stolicy. Artysta pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego pierwszego live’owego wydawnictwa, którego sam jest wydawcą. Jednak w Miłości możemy się spodziewać starego dobrego szaleńczego dj seta, który jest specjalnością Gaslampa.

Gaslamp Killer wystąpi w klimatycznych podziemiach kamienicy Miłości na Kredytowej 9, czyli w przestrzeni na co dzień niedostępnej.

THE GASLAMP KILLER – 23.10.2015

https://www.facebook.com/events/1640187672888085/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News