WD-40 Cologne – zapach mężczyzny

WD-40 Cologne zapach

Do niedawna zapach mężczyzny to miało być połączenie dobrego alkoholu i tytoniu. U barbera zostaniesz poczęstowany trunkiem z wyższej półki, ale nikt nie wypuści cię stamtąd z zapachem smaru. Tymczasem prawdziwy samiec (i część samic) wie, że prawie wszystko da się naprawić przy użyciu trzech rzeczy: WD-40, Power Tape’a i Superglue.

Z tych trzech rzeczy tylko jedna pachnie i to całkiem ładnie. WD-40, to zapach prawdziwego mężczyzny, a kolektyw MSCHF właśnie wypuścił ten zapach w postaci wody kolońskiej. Obecnie nie możesz go kupić, bo się wyprzedał. Zapisz się na kolejne dropy.

WD-40 Cologne
© MSCHF
WD-40 Cologne
© MSCHF

Brooklyński kolektyw artystyczny MSCHF sprzedaje wodę kolońską o zapachu WD40. WD-
40 Eau de Cologne kosztuje 8,00 USD plus przesyłka. Opakowanie to smukły flakonik nawiązujący do wyglądu puszki ze smarem. W sumie ciekawe dlaczego nie sprzedają tego we flakoniku identycznym jak puszka WD-40.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi z WD-40, to jest to uniwersalny smar, który działa też na zardzewiałe śrubki i ogólnie jest nieodzowny w skrzynce narzędziowej, a wygląda tak:WD-40

Hasła produktu „Smells Like The Real Thing” i „Eau de Industrie” mają chyba sprawić, żeby nabywca poczuł się jak bohater, który właśnie naprawił to i owo. Pamiętacie jedyną ciekawą kampanię reklamującą Polskę w której użyto zdjęć przystojnego hydraulika? Pachnieć jak mechanik, to całkiem męska rzecz. Nie wiemy tylko czy te perfumy nadają się do smarowania lub odkręcania zardzewiałych śrubek.

Polski hydraulik w Paryżu kampania promująca Polskę Magazyn HIRO

Zapisz się na kolejne dropy WD-40 Cologne

Sold Out, ale możesz się zapisać na kolejne dropy tutaj: https://smellslikewd40.com/

Do tego czasu używaj oryginalnego WD-40. Zapach jest podobno nie do odróżnienia, a kosz będzie niższy, bo WD-40 kupisz za około dwie dychy. Kupuj oryginalne WD-40, a nie jakieś podróby, żeby mieć pewność najlepszego zapachu! Przy okazji okazało się, że ktoś już wcześniej miał taki pomysł, tylko nie przygotował tak designerskiego opakowania i świetnej strony.

wd 40 woda toaletowa WD-40 Cologne – zapach mężczyzny

Zobacz też: Livigno – alpejski raj w Italii ☀️??

Livigno – alpejski raj w Italii ☀️??

 

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News