Rammstein wypuścił perfumy „Pussy Dark Intense”

Rammstein

Rammstein wypuścił nowy zapach z feromonami „Pussy Dark Intense”, który ponoć działa na móżdżek bliźnich w naszym otoczeniu. Jest tam goiaba, róże, brzoskwinie i cała masa innych składników, które sprawiają, że czujesz się wspaniale i aksamitnie… 

To nie pierwszy produkt z pozamuzycznych kategorii w ofercie zespołu Rammstein. Być może nie wiedzieliście, że na ich stronie można znaleźć wiele innych odjechanych produktów. Cóż to za finezja!? Ci goście są mistrzami nie tylko jako muzycy czy komentatorzy ważnych aktualnych trendów czy norm społecznych. Mają też niezwykłe wyczucie do merchu. Oprócz ciuchów, gadżetów i innych tego typu szpargałów, które oferują inne zespoły, Rammstein sprzedaje także produkty z niecodziennych jak na zespół muzyczny kategorii, jak Bathroom czy „perfumy” czy… „ogród”.

Rammstein produkty do kupienia na stronie zespołu

Dzisiaj świat obiegła informacja o „Pussy Dark Intense”, ale wcześniej dostępne były też „Kokain White Ash” Znajdziecie tu także inne zapachy produkty jak na przykład wiele rodzajów perfum, klapki plażowe czy mydełko w kształcie dildo. Polecamy sprawdzić ofertę zespołu. Ich oferta to sprytny zabieg by trafić w viral, ale także oczko puszczone do kumatych fanów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://shop.rammstein.de/en/catalog/indoor/bathroom/rammstein-parfume-pussy-dark-intense.html

Jak pachnie nowy zapach Rammstein Pussy Dark Intense?

pussy dark intense perfumy rammstein

Nowy feromonowy zapach Rammstein zachwyca bardzo przyjemnym, ciepłym aromatem. Jego feromony subtelnie uruchamiają przełącznik w móżdżku drugiej osoby. Soczysta goiaba reprezentuje efektywność i energię, pąki róży obiecują niewinność, Sumatra osmanthus rozpowszechnia ciemny, delikatny brzoskwiniowy charakter. Wegańska wersja kropli pożądania kota cywetowego wnosi do kompozycji subtelny zwierzęcy akcent.

W sercu bije miękki, soczysty miąższ złotych śliwek, ułożony na kręconym mechowisku z dębu. Czarne bursztyniki i czarny mech przenikają kompozycję i zapewniają stabilność – opisując przyjemnie aksamitną skórę.

Eau de Parfum 100 ml.

Uwaga! Możesz go zamówić tylko w Niemczech i większości krajów UE. I pamiętaj, że zwrot jest możliwy tylko w oryginalnie zapakowanym produkcie.

Zobacz też: WD-40 Cologne – zapach mężczyzny

4,5/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News