Warner Bros wypuści grę o Hogwarcie: następca Pokemon GO?

Zrzut ekranu z gry o Harrym Potterze

Jesteś fanem serii Harry Potter i całe życie marzyłeś, żeby uczyć się w w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie? Mamy dla Ciebie dobra wiadomość!

To już oficjalne, Warner Bros po raz pierwszy produkuje oryginalną wersję gry o Hogwarcie. Od przyszłego roku będziesz mógł stworzyć własną postać i doświadczać życia w najlepszej szkole czarodziejów jako student w grze o oryginalnej nazwie Harry Potter: Hogwarts Mystery.

Jako przyszły czarodziej lub czarodziejka będziesz musiał, dokładnie tak jak Harry przechodzić wszystkie etapy edukacji, uczestnicząc między innymi w lekcjach obrony przed czarną magią, czy eliksirów pod opieką legendarnych profesorów. Póki co, wygląda to obiecująco, tym bardziej że gra wydaje się być podobna do słynnego Pokemon Go, która jak wszyscy wiemy, odniosła ogromny sukces. Gra dostępna już w przyszłym roku w App Store, Android, Google Play czy Amazon Appstore. My nie możemy się doczekać!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: 5 gadżetów z Harrym Potterem, które każdy miał w dzieciństwie

Oryginalny napis gry Harry Potter

Tekst: Dominika Kowalewska

4,5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News