W trosce o środowisko, diler postanowił dostarczać narkotyki w eko-opakowaniach

Biały proszek w małym słoiku

W ramach wsparcia ruchu #LessWaste pewien diler postanowił zadbać o środowisko. Zamiast pakować narkotyki w foliowe woreczki, zaczął używać wielorazowych pojemników.

Co prawda, do tej pory dilerzy narkotyków nie byli pionierami ochrony środowiska, ale ta sprawa może się już wkrótce zmienić. A to za sprawą pewnego młodzieńca, który postanowił sprzedawać narkotyki w eko-opakowaniach.

Jeden z klientów dilera, pochodzący z Birmingham, powiedział: Dostałem gram kokainy w tym małym pojemniczku, a mój diler powiedział, że nie będzie już używał plastikowych woreczków ze strunowym zapięciem. Jeśli będę chciał, mogę przynieść mu pojemnik, a on go ponownie napełni. Powiedział, że tak jest lepiej dla środowiska.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Chociaż kokaina sama w sobie nie jest przyjazna środowisku, to diler całkiem serio potraktował sprawę, dodając, że jego klienci są, zwłaszcza hipsterzy, są zachwyceni nowym sposobem pakowania narkotyków.

Szanse, że zmiany w pakowaniu narkotyków obiegną całą branżę, są małe, ale zawsze to kilka tysięcy plastikowych woreczków mniej! #BabySteps!

3.4/5 - (7 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News