W Iskrze odbędzie się Lust Supper XV – edycja hentai, czyli jedyne w swoim rodzaju fetish party

trzy osoby siedzące ze splecionymi nogami

W 2009 roku robiliśmy relację z afterparty German Fetish Ball z berlińskiego klubu KitKat. W tamtych czasach trudno byłoby sobie wyobrazić, że taka impreza mogłaby się odbyć w kraju nad Wisłą, ale minęło 10 lat i mamy już drugą edycję warszawską LS.

Słynny berliński klub KitKat został otwarty w 1994 roku. Na swojej stronie wspominają, że w tamtych czasach istniały w Berlinie dwa nieprzecinające się światy: roztańczonych raverów o dość konserwatywnym podejściu do seksu i freaków BDSM – seksualnie wyzwolonych, ale kiepsko imprezujących. Od tamtego czasu Berlin zdążył stać się stolicą ociekającego skórą i lateksem clubbingu, a w Polsce – cóż, wygląda na to, że mamy rok 1994. I dlatego jest Lust Supper.

Polska scena fetysz działa prężnie już od dawna – jest wiele imprez z ciekawymi pokazami od shibari i dominacji po burleskę i drag, ale mało jest w tym clubbingu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


tancerka w białej peruce na kolanach na stole

Lust Supper to fetish party z naciskiem na słowo party. Grają DJe, których znasz z Twoich ulubionych klubów techno, a ludzie bawią się do rana. W odróżnieniu od normalnych klubów na LS obowiązuje ścisły dress code – lateks, skóra, nagość (jeansy i t-shirty zostawiamy w szatni) – i swoboda seksualna.

Są darkroomy i playroomy wyposażone w meble BDSM (krzyże, dyby, klatki i klęczniki). Są też karty klubowe – żeby móc uczestniczyć w Lust Supper, trzeba najpierw wysłać formularz zgłoszeniowy.

Tym razem obok lateksowych domin, zboczonych zakonnic i samców w skórzanych uprzężach pojawią się dziewczęta w mundurkach i zakolanówkach. LS XV będzie bowiem specjalną edycją hentai! (ತ◞౪◟ತ‵)

Dawkę mrocznych, energetycznych bitów zaserwują Wam Marina Aleksandra (która promować będzie swoją debiutancką EPkę), SEXISDEATH, BEXA i KulturKaos. W specjalnie przygotowanym na tę okazję LED show TOKYO DOLL wystąpi niesamowita Von Fischer.

Playroomy zapełnione będą ekskluzywnymi meblami BDSM MTC – Fetish manufacture. Za ciuchy DJów, performerów i obsługi odpowiadać będzie demoniq.

Lust Supper XV – edycja hentai
Gdzie? Iskra Pole Mokotowskie
Kiedy? 14.12.2019
Godzina? 23:00
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/464071240877838/

plakat imprezy hentai

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News