BEATKULTURA & RED BULL MUSIC ACADEMY

Fala doskonałych brzmień i taniec do rana – tego spodziewajcie się w najbliższy piątek w Pomoście 511. Impreza pod szyldem Beatkultura połączy się z cyklem Red Bull Music Academy Special, a nocą zawładną czołowi polscy DJ-e: Kwazar, Zeppy Zep, Bleq oraz Homer.

Tej nocy stery za didżejką przejmą wyjątkowi goście:

Kwazar – jedna z najbardziej zasłużonych postaci na polskiej scenie basowej. Didżej, inżynier dźwięku, producent, organizator imprez. Kiedyś związany głównie ze sceną jungle/drum’n’bass, dzisiaj nie stawia żadnych granic w swojej muzyce, poszukując intrygujących brzmień. Absolwent Red Bull Music Academy w Barcelonie w 2008 roku i jeden z wykładowców Bass Campu w Warszawie w 2012 roku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


beatkultura_Pomost511_31.07

Zeppy Zep – DJ i producent z Krakowa. Kiedyś przecierał szlaki dla brzmień UK Funky. Dziś bardziej kojarzony z brzmieniami lżejszego kalibru, nową falą rnb i hip hopu, do których płynnym przejściem był kawałek “Sztuki” na Niewidzialnej Nerce, z gościnnym udziałem Smarki Smarka. Absolwent warszawskiego Red Bull Music Academy Bass Camp w 2012 roku.

Dj Bleq pochodzący z Krakowa DJ uznawany za jednego czołowych polskich Party Rockerów. Obecny na scenie od 2003 roku. Może poszczycić się supportami przed takimi artystami jak Xzibit czy Redman. Finalista polskiej edycji konkursu Redbull Three3style.

Towarzyszyć im będzie rezydent cyklu BeatKultura, członek ekipy Kokafellaz, mistrz płyty winylowej i prawdziwy turntablista – Homer.

Pomost 511, piątek 31 lipca, 21:00, wstęp wolny.

Wydarzenie: facebook.com/events/487473404735275.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News