W ciągu dnia będziemy sadzić drzewa, w nocy tańczyć. Druga edycja „Sadzimy Techno Las” już w maju!

Kierunkowskaz Sadzimy Techno Las w środku lasu

Pierwsza w historii edycja imprezy Sadzimy Techno Las, która miała miejsce we wrześniu 2018 została gorąco przyjęta przez wszystkich fanów techno i po ogromnym sukcesie, organizatorzy zapowiadają drugą edycję tego wydarzenia!

Chociaż do majówki jeszcze została chwila, lepiej zaplanować ją wcześniej. Druga edycja Sadzimy Techno Las odbędzie się 3 i 4 maja 2019 – ponownie w Młynie Doliny Pięciu Stawów.

Idea, która przyświeca tej inicjatywie jest bardzo prosta: wracamy do korzeni i doprawiamy je techno. W ciągu dnia sadzimy drzewa, w nocy tańczymy do utraty tchu.

Projekt Sadzimy Techno Las powstał jako odpowiedź na degradację środowiska w którym żyjemy. Chcąc połączyć pasję do muzyki z wrażliwością i miłością do natury narodził się pomysł na pierwszy w historii Techno Las.

Organizatorzy zapewniają, że nawet w trakcie imprez muzycznych można edukować swoich fanów, zwłaszcza młodych i aktywnych wielbicieli muzyki elektronicznej — na wszystkich uczestników czeka również szereg warsztatów tematycznych. Najważniejsza jest jedna wejściówka! Aby uczestniczyć w imprezie, każdy musi zakupić sadzonkę!

View this post on Instagram

[ENG below] Po ogromnym sukcesie i gorącym przyjęciu pierwszej w historii imprezy Sadzimy Techno Las we wrześniu 2018 roku, z wielką radością ogłaszamy kolejną edycję wydarzenia! https://www.facebook.com/events/319598252240835/ Czas zaplanować majówkę bo już 3 i 4 maja 2019 spotkamy się znów w Młynie Doliny Pięciu Stawów. Idea, która przyświeca tej inicjatywie jest bardzo prosta: wracamy do korzeni i doprawiamy je techno. W ciągu dnia sadzimy drzewa, w nocy tańczymy do utraty tchu. Tak jak w zeszłym roku będziecie mieli szansę uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, zrelaksować się w cieniu drzewa i stać się częścią niesamowitej społeczności jaką jest Techno Las! Podczas sadzenia Techno Lasu nie może zabraknąć najlepszej selekcji muzycznej którą, tak jak w zeszłym roku, zaserwują najlepsi polscy artyści wspierający ekologiczną koncepcję wydarzenia. Pierwsze nazwiska artystów poznamy już wkrótce! Zgodnie z tradycją gwarancją uczestnictwa w wydarzeniu jest zakupienie sadzonki. Więcej informacji o zapisach na sadzonki podamy już wkrótce! W zeszłym roku posadziliśmy 476 drzew, ile posadzimy w tym roku?’ Sadzimy Techno Las – Let’s Plant the Techno Forest Data: 3-4 maja 2019 Miejsce: Młyn Dolina Pięciu Stawów (Stefanów, woj. Łódzkie, powiat opoczyński) Entrance fee = one tree Obserwujcie nas I bądźcie na bieżąco: — After a huge success and a warm reception of the first ‘Let’s Plant a Techno Forest’ event in September 2018, we are happy to announce the next edition! It's time to plan the beginning of Summer, because on May 3 and 4, 2019, we will meet again at the Młyn Dolina Pięciu Stawów. The idea that guides this initiative is very simple: we go back to the roots and season them with techno. During the day we plant trees, at night we dance till losing our breath. Just like last year you will have the chance to participate in a variety of workshops, relax in the shade of a tree and become part of the incredible community that is Techno Forest! #technolas #techno #las #forest #drzewko #sadzimy #dj #deejay #love #natura #kocham #muzyka

A post shared by Techno Las (@techno_las) on

Podczas sadzenia Techno Lasu nie może zabraknąć najlepszej selekcji muzycznej którą, tak jak w zeszłym roku, zaserwują najlepsi polscy artyści wspierający ekologiczną koncepcję wydarzenia. Pierwsze nazwiska artystów poznamy już wkrótce!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/319598252240835/

Komentarze
Podaj dalej

Zapisz się do Newslettera