W ciągu dnia będziemy sadzić drzewa, w nocy tańczyć. Druga edycja „Sadzimy Techno Las” już w maju!

Kierunkowskaz Sadzimy Techno Las w środku lasu

Pierwsza w historii edycja imprezy Sadzimy Techno Las, która miała miejsce we wrześniu 2018 została gorąco przyjęta przez wszystkich fanów techno i po ogromnym sukcesie, organizatorzy zapowiadają drugą edycję tego wydarzenia!

Chociaż do majówki jeszcze została chwila, lepiej zaplanować ją wcześniej. Druga edycja Sadzimy Techno Las odbędzie się 3 i 4 maja 2019 – ponownie w Młynie Doliny Pięciu Stawów.

Idea, która przyświeca tej inicjatywie jest bardzo prosta: wracamy do korzeni i doprawiamy je techno. W ciągu dnia sadzimy drzewa, w nocy tańczymy do utraty tchu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Projekt Sadzimy Techno Las powstał jako odpowiedź na degradację środowiska w którym żyjemy. Chcąc połączyć pasję do muzyki z wrażliwością i miłością do natury narodził się pomysł na pierwszy w historii Techno Las.

Organizatorzy zapewniają, że nawet w trakcie imprez muzycznych można edukować swoich fanów, zwłaszcza młodych i aktywnych wielbicieli muzyki elektronicznej — na wszystkich uczestników czeka również szereg warsztatów tematycznych. Najważniejsza jest jedna wejściówka! Aby uczestniczyć w imprezie, każdy musi zakupić sadzonkę!

https://www.instagram.com/p/BuI_Mj4HkQ7/

Podczas sadzenia Techno Lasu nie może zabraknąć najlepszej selekcji muzycznej którą, tak jak w zeszłym roku, zaserwują najlepsi polscy artyści wspierający ekologiczną koncepcję wydarzenia. Pierwsze nazwiska artystów poznamy już wkrótce!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/319598252240835/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News