W lesie w Kazachstanie, dookoła drzewa został zbudowany wyjątkowy dom

Szklany, okrągły dom w środku lasu

Dobrze wiemy, że natura ma różnorakie działania terapeutyczne. Uspokaja, inspiruje i uwalnia nas, przynajmniej na chwilę od miejskiego zgiełku.

Schowany w gęstym lesie w Ałmatach (Kazachstan) okrągły, szklany dom to dzieło architekta Aibeka Almasova. Koncept domu jest jeszcze dopracowywany, ale ma być to miejsce, które będzie wspierało duchowy i kreatywny rozwój każdego, kto będzie w nim przebywał.

Almasov stworzył dom dookoła drzewa, jako narzędzie do medytacji, które ma przypominać abstrakcyjny labirynt, który wyciszy wszystkie niespokojne umysły. Jak sam mówi, ludzie od tysięcy lat tworzyli różnorakie labirynty w imię sztuki, czy przedziwnych rytuałów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 Wnętrze domu z drzewem w środku a masow design studio tree in the house 004 W lesie w Kazachstanie, dookoła drzewa został zbudowany wyjątkowy dom Dwa fotele i pień drzewa Szklany, okrągły dom w środku lasu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News