TOP 5 Prima Aprilis 2015

Co roku 1 kwietnia czekamy na pułapki z każdej strony (m.in. internetowej). Ostatnio fałszywe newsy stały się tradycją dla wielu firm i producentów, więc prezentujemy Wam najciekawsze pranki, które miały miejsce w tym roku.

 

  1. Smartnóż od Samsunga

Samsung przygotowal coś dla kucharzy. Uwaga! Nowy smartfon zawiera w sobie funkcję… krojenia. Galaxy BLADE edge – ceramiczny nóż, z którego można dzwonić. Ostrze noża ma diamentowe wykończenie, obudowę wykonaną z porcelany dzięki czemu produkty nie będą się kleić do noża. Dodatkowo gadżet jest wodoodporny i nie boi się ognia. Zamówiłeś pizzę przez telefon? Tym samym telefonem tę pizzę pokroisz.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1

 

 

  1. PlayStation pod wodą

Sony zaprezentowało wideo, w którym opowiada o nowym poziomie gier – PlayStation Flow. Jest to połączenie gry wideo z podwodną technologią sensoryczną, która pozwala graczom oderwać się od rzeczewistości, wyjść z pokoju i wskoczyć do basenu, w którym może samodzielnie wypełniać zadania. Ekran w domu synchronizuje się ze specjalnymi okularami, a detektory na rękach i nogach przekazują odpowiedni sygnał.

2 3

 

  1. Pacman od Google

Google przedstawił cudowną wersję gry Pacman na ulicach Twojego miasta. Pogoń za kulkami może być realizowana na dowolnej mapie z Google Maps. Czy znajomość rodzinnej miejscowości pomoże w ucieczce przed duchami?

4

 

  1. Volvo

Volvo w tym roku wchodzi na nowy segment rynku – tym razem przedstawiają genialne rozwiązanie dla osób, które prawie nie odrywają się od ekranu swojego telefonu. Żyjąc w wirtualnej rzeczywistości,  zapominają o realnej. Jest na to rozwiązanie- poduszki powietrzne dla smartfonów, które ochronią od szkód osoby uczestniczące w kolizji.

5

 

  1. Wedel

Nowa czekolada Wedla o smaku… cebulowym! Na Facebook’u zaprezentowano reklamę nowej serii czekolady. Strzelamy, że  byłaby to dobra edycja limitowana.

6

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News