The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarki

The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarki

Bierz, póki jeszcze gorący! Na rocznicę serialu „The Simpsons” Swatch przedstawia doskonały zegarek inspirowany tradycyjnymi amerykańskimi pączkami oraz dwa zegarki, które zgromadzą rodzinę przy świątecznym stole.

ZEGRAEK INSPIROWANY AMERYKAŃSKIMI PĄCZKAMI

The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarki

Jeśli szukasz smacznej przekąski, to w niektóre dni najlepszym wyborem jest okrągły pączek z dziurką, czyli donut. Z tego względu Swatch świętuję rocznicę serialu The Simpsons („Simpsonowie”) specjalnym zegarkiem, który będzie się słodko kojarzył zarówno miłośnikom serialu The Simpsons, jak i zegarków Swatch.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


SECONDS OF SWEETNESS to żartobliwy i prawie jadalny hołd dla kultowego, amerykańskiego donuta pokrytego różowym lukrem, którego każdy kojarzy z Homerem Simpsonem. Z pewnością wprowadzi cię w dobry nastrój i wywoła uśmiech na twarzy. Ten pyszny czasomierz ma tarczę w kształcie tradycyjnego amerykańskiego pączka z posypką, z którego ktoś odgryzł komicznie wielki kęs. Pączek – a raczej zegarek – jest pokryty różowym lukrem i wielobarwną posypką sięgającą do paska, umieszczonymi na dobrze znanym żółtym tle.

The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarkisa01 so29z129 cmyk 1 Easy Resize.com The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarki

Na szlufce znajduje się logo serialu The Simpsons, a samo opakowanie też stanowi ukłon w kierunku niepokornego humoru i zmyślnych wypowiedzi, jakich używa się w serialu.

Ten wyborny zegarek jest dostępny w wybranych krajach jako SwatchPAY!, co oznacza, że można zapłacić za pączki jednym ruchem ręki!

SECONDS OF SWEETNESS i SECONDS OF SWEETNESSPAY! to doskonały gadżet dla miłośników serialu, a także wszelkich słodyczy – od 2 listopada jest dostępny w sklepach

Swatch i na stronie internetowej swatch.com, przypominająco rozpoczynającym się tego dnia rekordowym, trzydziestym piątym sezonie The Simpsons. Miłośnicy zegarków Swatch i animowanego serialu The Simpsons będą zachwyceni SECONDS OF SWEETNESS, który jest zaledwie smakowitą przystawką!

DWA NOWE ZEGARKI, KTÓRE ZGROMADZĄ CAŁĄ RODZINĘ PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE

The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarkiThe Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarki

Swatch świętuje najbardziej znane, świąteczne momenty z serialu The Simpsons, wydając dwa nowe produkty, które przyozdobią świąteczny czas odrobiną uciechy i całą masą radości – to idealny prezent dla miłośników zegarków Swatch i serialu The Simpsons.

Pierwszy z nich to WONDROUS WINTER WONDERLAND. Występują na nim piernikowe postacie zainspirowane serialem The Simpsons, które tańczą radośnie na ośnieżonym pasku, a cała rodzina Simpsonów – Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie – zbierają się razem, żeby odśpiewać świąteczne piosenki.

The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarkiThe Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarki

TIDINGS OF JOY przywodzi na myśl ciepły, świąteczny klimat. Na tle śnieżnego krajobrazu Marge i Homer dołączają do Barta i Lisy, a Maggie zajmuje centralne miejsce na tarczy. Cała rodzina śpiewa radośnie w świątecznym klimacie.

The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarki sa01 so28z126 2 Easy Resize.com The Simpsons x Swatch – wyjątkowe zegarki

Na każdym produkcie znajduje się logo The Simpsons, a specjalne opakowanie jest ukłonem w stronę niezmiennie ujmującego dowcipu i uroku serialu. Modele WONDROUS WINTER WONDERLAND i TIDINGS OF JOY są dostępne na całym świecie już od 16 listopada 2023 roku, w sklepach Swatch i na swatch.com.

Wraz z SECONDS OF SWEETNESS cały tercet nowości pięknie podsumuje mijający rok. Ale nic się nie kończy! Jak zwykle w Swatch, to zaledwie początek!

INFORMACJE O SWATCH

Pozytywna prowokacja i joie de vivre rodem ze Szwajcarii: w momencie powstania w 1983 r., Swatch zatrząsnął branżą zegarmistrzowską. Swatch pozostaje jednym z wiodących producentów zegarków i należy do najbardziej pożądanych marek na świecie, co zawdzięcza niezwykłym projektom i podążaniu z duchem czasu – jest przy tym zawsze wierny sobie.

Firma nie przestaje zaskakiwać, zarówno regularnie wypuszczanymi nowymi modelami, jak i kolekcjami specjalnymi.

Rewolucyjny sposób, w jaki Swatch myśli i działa, był widoczny od początku: marka szybko zaangażowała się w sportyakcji, takie jak BMX, longboarding czy surfing. Natomiast Swatch Art Peace Hotel w Szanghaju świadczy o zamiłowaniu marki do sztuki, tworząc miejsce spotkań artystów z całego świata.

O SERIALU THE SIMPSONS

Serial animowany THE SIMPSONS, stworzony przez Matta Groeninga we współpracy z Jamesem L. Brooksem i Samem Simonem, najdłużej emitowany w godzinach największej oglądalności serial z oryginalną fabułą w historii telewizji, stał się zjawiskiem kulturowym w latach 90. XX wieku i pozostaje jedną z najbardziej innowacyjnych i rewolucyjnych franczyz w przemyśle rozrywkowym, która zdobyła uznanie na całym świecie.

THE SIMPSONS zdobył 35 nagród Emmy, 35 nagród Annie, 9 nagród Environmental Media, 7 nagród People’s Choice i 13 nagród Writers Guild of America, a obecnie jest emitowany jego 35. sezon, który pobił wszelkie rekordy. THE SIMPSONS był pierwszym serialem animowanym, który wygrał nagrodę Peabody, a w 2019 roku otrzymał nagrodę Institutional Peabody. W 2012 roku był również nominowany do nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej za kinowy film krótkometrażowy „The Longest Daycare”. Niedługo później światło dzienne ujrzały kinowa krótkometrażówka „Playdate with Destiny” (2020) i ekskluzywna produkcja Disney+

„The Force Awakens From Its Nap” (2021). The Simpsons Movie okazał się hitowym filmem długometrażowym, ichmega-atrakcja w Universal Studios, The Simpsons Ride, została rozbudowana o całą miejscowość Springfield, za cootrzymała nagrodę Thea w 2009 i 2017 roku. W 2000 roku serial uhonorowano również gwiazdą na hollywoodzkimchodniku Walk of Fame. Ciągle dostępna gra mobilna The Simpsons, Tapped Out, która miała premierę w 2012 roku,otrzymała nagrodę Webby w 2018 roku. Magazyn Time nazwał serial „Najlepszym programem XX wieku”, w 2013 roku Entertainment Weekly określił go „Największym amerykańskim sitcomem”, a portal vulture.com w 2016 roku ogłosił go „Najlepszym programem telewizyjnym wszech czasów”.

THE SIMPSONS to serial produkowany przez Gracie Films Production we współpracy z 20th Television Animation. Jego twórcą jest Matt Groening, a prace nad nim prowadzili James L. Brooks, Matt Groening i Sam Simon. Producentami wykonawczymi The Simpsons są James L. Brooks, Matt Groening, Matt Selman i Al Jean. The Gracie Films Worldwide Brand Division opracowuje i produkuje treści licencjonowane dla serialu.

Polub serial na Facebooku, śledź Homera Simpsona @HomerJSimpson i @TheSimpsons na Twitterze.

Dołącz do dyskusji, używając #thesimpsons i śledź The Simpsons na Instagramie @TheSimpsons.

Zobacz też: Melanie Martinez zagra w Warszawie

Melanie Martinez zagra w Warszawie

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News