Ten piątek to ostatni „dopuszczalny” dzień na zakończenie związku przed świętami Bożego Narodzenia

Jeśli Wasz związek przechodzi aktualnie kryzys, albo wy przeżywacie kryzys dotyczący rozterek, czy na pewno coś czujecie do swojej drugiej połówki, radzimy pospieszyć się z decyzją.

Według przeprowadzonej przez Hilarys.co.uk ankiety to właśnie ten piątek jest ostatnim dopuszczalnym dniem na zerwanie przed Bożym Narodzeniem. Jak się okazuje, grudzień to miesiąc, w którym najwięcej par postanawia się rozstać. Nie jest to szokujące, szczególnie biorąc pod uwagę wizję świąt z większą liczbą rodziny i przyjaciół, związany z tym stres oraz inne okolicznościowe czynniki.

W badaniu wzięły udział 2643 osoby, niektóre w związkach, inne figurujące jako single. Wszyscy zostali zapytani o obecne oraz poprzednie związki, a także opinie na temat tego, jak i kiedy ludzie się rozstają.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


27% ankietowanych zerwało ze swoimi partnerami właśnie w grudniu. Spośród nich 57% umotywowała swoją decyzję brakiem iskry, 44% podejrzewało partnerów o kłamstwo, a 26% stwierdziło, że nawyki życia ich partnera lub partnerki są nieakceptowalne. Innymi kwestiami były także pieniądze oraz stres związany ze świętami.

4% stwierdziło, że woli być singlem na czas świąt, a 1% po prostu woli uniknąć konieczności kupowania kolejnego prezentu. Większość jednomyślnie stwierdziła, że 6 grudnia to graniczna data, kiedy wypada z kimś zerwać. Potem może być już za późno i zbyt niezręcznie.

Nie namawiamy do masowych rozstań, ale… sami wiecie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News