Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku-hiro.pl

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w Hali Stulecia. Wypełni ją 180 wystawców i marek z całej Polski – od wyposażenia, po ceramikę, aż do wellness. A oprócz tego, także Strefa Targów Mamaville – sekcji dla rodziców i dzieci, z dziesiątkami wystawców, warsztatów i spotkań.

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – kultowe, designerskie wydarzenie

TRŁ to największe w Polsce targi niezależnego designu, które od prawie dziesięciu lat zmieniają polskie oblicze wzornictwa, projektowania, ilustracji czy wystroju wnętrz. To  zbiór najciekawszych marek, a jednocześnie wielu zdobywców nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach designu.

Kochamy świetny polski design i kochamy Wrocław! Rok temu aż 7 tys. gości odwiedziło debiut Targów Rzeczy Ładnych w Hali Stulecia. Było wspaniale i nie mogliśmy doczekać się powrotu! Sukces pierwszej edycji przyciągnął na TRŁ WROCŁAW! jeszcze więcej niesamowitych marek – będzie ich o 70 więcej niż przed rokiem! – mówią Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski, organizatorzy Targów Rzeczy Ładnych. –  W połączeniu z targami Mamaville, które od lat przyciągają tłumy rodziców w całej Polsce, szykuje się fantastyczny weekend – święto ładnych, mądrych, ekologicznych i inspirujących rzeczy. I niesamowitych ludzi – dodają.

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – ceramika

Gości przywita ponad 40 marek ze swoimi najnowszymi i najpopularniejszymi kolekcjami. Wśród nich zobaczymy między innymi znane dobrze TRZASK CERAMICS, a także ENDE CERAMICS z kolekcją ilustracji Aleksandry Waliszewskiej.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


targirzeczyladnychwewroclawiu-hiro.pl17
ELEMTHEBRAND
targirzeczyladnychwewroclawiu-hiro.pl
coucou studio

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – plakaty

Nikogo nie zdziwi fakt, że plakaty to niekwestionowalny wyróżnik każdej edycji Targów Rzeczy Ładnych. Na TRŁ WROCŁAW! zobaczymy między innymi słynną “Lolitę” – plakat Bartosza Kosowskiego i kilkadziesiąt innych jego prac, które już dziś są klasyką polskiej ilustracji, Adama Kosika (PS. jego Solpolu nie można przegapić!) czy Centrum Architektury.

targirzeczyladnychwewroclawiu-hiro.pl
Bartosz Kosowski

Nie zapominajmy, że polska ilustracja jest także kobietą! A damską część ilustracji reprezentować będą między innymi: Justyna Frąckiewicz, Malwina Hajduk, Paula Dudek, Alina Rybacka-Gruszczyńska, Jagoda Stączek, Zuza Kamińska i wiele innych. To będzie prawdziwe plakatowe uderzenie.

targirzeczyladnychwewroclawiu-hiro.pl17
Justyna Frąckiewicz

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – design i wellness

TRŁ to także fantastyczne meble od lokalnych manufaktur, między innymi od SZYSZKA DESIGN, PLYWOOD PROJECT, WOOD & PAPER czy PASTFORM FURNITURE. Zobaczymy również produkty samego Dietera Rams! Odbędzie się także pokaz stolarskiego rzemiosła na żywo! dzięki Stolarnii Dęborzyce. A do tego oczywiście dziesiątki rośliny i kwiatów prosto z wrocławskiego PROJEKTU ROŚLINY.

targirzeczyladnychwewroclawiu-hiro.pl17
Pastform Furniture
targirzeczyladnychwewroclawiu-hiro.pl17
Mydlarnia 4 Szpaki

targirzeczyladnychwewroclawiu-hiro.pl17

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – Mamaville

Targom Rzeczy Ładnych będą towarzyszyły także Targi Mamaville – najpopularniejsze w Polsce targi dla mam i dzieci. Powstanie nawet mamavillowe miasteczko, wypełnione atrakcjami dla młodszych i starszych. Program spotkań i najnowsze informacje o tym wydarzeniu znajdują się na stronie Mamaville.

Targi otwierają się w sobotę 1.10 o godz. 11.00. Bilety na wydarzenie można kupić online na goingapp.pl, empikbilety.pl lub w kasach przed wejściem. 

Zobacz też: Utalentowany grafik tworzy retro plakaty współczesnych filmów

Utalentowany grafik tworzy retro plakaty współczesnych filmów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News