Glitter Confusion: weź brokatowy prysznic w klubie Pogłos!

Młody mężczyzna cały pomalowany na twarzy siedzi w folii aluminiowej na łódce pośród trzcin.

Brokat! Brokat! Brokat! Podczas tylko i wyłącznie jednej nocy – 22 września w Pogłosie, odbędzie się bajeczne wydarzenie!

Glitter Confusion to inicjatywa niezależnej grupy artystów i artystek, która spotka się w surowej przestrzeni klubu, zamieniając ją w interaktywną wystawę. Będzie się ona składać z brokatowej podróży przez zdjęcia analogowe, rzeźby, performance muzyczny, videoart oraz żywe eksponaty. Tak, dobrze przeczytaliście: żywe eksponaty.

Oprócz tego dla każdego gościa będzie czekał powitalny prysznic brokatowy. W skład artystycznej grupy wchodzą: Agnieszka Adamowicz, Krystian Daszkowski, Gregory Error, Grzegorz Mikrut, Sandra Roczeń, Dominika Rutkowska (jedna z naszych dwóch fotografek, a zarazem autorek fotorelacji tegorocznego Audioriver) oraz Krzysztof Sierpiński.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Po całym wydarzeniu, nastąpi złote afterparty, Ciężki Brokat. Można już zobaczyć zapowiedź wystawy w postaci filmu na stronie wydarzenia! Zapowiada się zjawiskowy wieczór! A na koniec: mały przedsmak tego, co już za trochę ponad tydzień będzie mogli zobaczyć!

Plakat promujący wystawę Glitter Confusion

Mężczyzna ma skierowaną głowę w stronę lampy, która jest nad nim. Ma zamknięte oczy.
fot. Dominika Rutkowska
Młoda kobieta stoi ubrana w burce z kwiatami. Przy niej stoi roślina w doniczce, a nad nią znajduję się zegar w kształcie kwadratu.
fot. Sandra Roczeń
Mały piesek siedzący na tronie
fot. Grzegorz Mikrut
Mężczyzna w żółtych włosach jest ubrany w fioletową cekinową suknię.
fot. Grzegorz Mikrut
Postać ubrana w bluzę z napisem ,,Mystic", oprócz niej ma też na sobie maskę. Maska jest hybrydą kilku rzeczy czy zwierząt, tj. wąż, rogi.
fot. Sandra Roczeń
Rzeźba postaci biblijnej w kościele.
fot. Krzysztof Sierpiński
Łysy mężczyzna pali papierosa, jego oczy są zasłonięte banerem ,,gregory error'".
fot. Gregory Error
Nagi mężczyzna jest ucharakteryzowany na gejszę.
fot. Krzysztof Sierpiński
Młody mężczyzna cały pomalowany na twarzy siedzi w folii aluminiowej na łódce pośród trzcin.
fot. Krzysztof Sierpiński

Tekst: Olek Lipski
Zdjęcie wyróżniające: Krzysztof Sierpiński

4/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News