Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu

Kominek w kształcie pnia

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad projektem kominka? Prawdopodobnie nie. W większości domów kominek często służy jako dodatkowe miejsce do położenia na nim telefonu lub okularów. Kominki, które przedstawiamy na zdjęciach poniżej, zdecydowanie mają inną misję.

Dawniej to właśnie kominek był miejscem skupiającym rodzinę, czy bliskich w jednym miejscu. Dzisiaj wygryzł go prawdopodobnie telewizor i to naprzeciw niego tłumnie przybywają spragnieni wrażeń domownicy, chcący spędzić czas we wspólnym gronie. Na szczęście, jak się okazuje, kominek wciąż jest oazą przytulności w niektórych domach, jak i również wspaniałym elementem wystroju wnętrza. Sami zobaczcie te cudeńka!

Artystyczne kominiki 15 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 1 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 2 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 3 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 4 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 5 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 6 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 11 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 7 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 12 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 8 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 9 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 10 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 13 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu Artystyczne kominiki 14 Takich kominków nie widzieliście. To prawdziwy ogień designu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News