Milczenie owiec. Dom z filmu został wystawiony na sprzedaż

milczenie owiec

Milczenie owiec to jeden z thrillerów wszech czasów. Właśnie pojawiła się oferta sprzedaży domu, który zagrał w filmie rolę miejscówki Baffalo Billa. Jeżeli ktoś z was jest fanem kinematografii i ochotę zainwestować w nieruchomości w USA, to nadarza się świetna okazja. Budzący grozę dom trafił na rynek wtórny w cenie około 300 000 dolarów.

Nieruchomość położona w Perryopolis, niedaleko Pittsburgha to trzypiętrowa rezydencja z czterema sypialniami i piwnicą… W filmie Milczenie owiec był to dom Buffalo Billa. Wizualnie dom niewiele się zmienił od czasu kręcenia filmu w 1991 roku. Wyjątek stanowią drobne remonty i dekoracje. Dom został pomalowany, ale zachował wygląd z kadrów z filmu. Jest wyceniony na niecałe 300 000 dolarów i przynależy do niego malownicza działka.
Dom pełnił istotną rolę w filmie Jonathana Demme’a z Jodie Foster i Anthonym Hopkinsem w rolach głównych. Agentka Starling poszukuje niechwytnego psychopaty, który morduje kobiety. Śledczy nazywają go Buffalo Billem. Jedynym sposobem na schwytanie mordercy jest skorzystanie z pomocy… innego psychopaty Hannibala Lectera – kanibala skazanego za szereg makabrycznych zbrodni.
Znaczącym minusem tej rezydencji jest fakt zlokalizowania w bliskiej odległości od torów kolejowych. Chociaż i w tym można się doszukać pozytywów. Dzięki temu nikt nie postawi wam obok osiedla zmieniającego malowniczy krajobraz w betonową dżunglę z milionem hałasujących sąsiadów.
Po zakupie, gdy ktoś zastuka do waszych drzwi z prośbą o skorzystanie z telefonu powiedzcie: “Sure you can use my phone.” Gdyby ktoś pytał czy kogoś znacie lub nie to odpowiadacie: “No, nuh-uh. Oh wait… was she a great big fat person?” Oczywiście to rady dla psychofanów Milczenia owiec.

milczenie owiec dom milczenie owiecmilczenie owiec kadr z filmu Milczenie owiec

Zobacz też: „Milczenie owiec” powróci na ekrany w formie serialu. Fabuła zostanie poświęcona Clarice Starling

Zobacz video prezentujące nieruchomość:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej zdjęć (również piwnicy): https://www.fatalskyphotography.com/post/silence-of-the-lambs

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News