Taco Hemingway wypuszcza “Marmur”

Okładka płyty Marmur

Tuż po północy Taco Hemingway opublikował w sieci zapowiadany od dawna „Marmur”. Tradycyjnie płytę można za darmo pobrać z jego strony. W wersji fizycznej ukaże się 2 grudnia i będzie można ją kupić w specjalnym pakiecie z „Woskiem” i „Young Hems”. Zarwaliście noc, żeby przesłuchać?

Taco przyzwyczaił nas, że o kolejnych projektach mówi niewiele, a efekty ujawnia bez zapowiedzi. W tym kontekście wpuszczenie płyty do sieci i zapowiedź na Facebooku tuż po północy nie dziwi.

„Oto MARMUR – słuchowiskowa rap płyta, której bohater, enigmatycznie nazwany SZCZEŚNIAKIEM, zostaje wbrew swojej woli zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu. Na miejscu dowiaduje się, że stoi przed nim ogrom pracy, choć nikt nie mówi mu na czym ma ona polegać. Niestety jego początkowy spokój ducha zostaje roztrzaskany przez obecność złowrogiego brodacza, z którym dzielił przedział w pociągu relacji Warszawa<->Trójmiasto. Witaj w Hotelu Marmur”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Za produkcję odpowiada Rumak. Tym razem Taco nie zabiera nas w podróż po Warszawie. Jedziemy z nim do Trójmiasta, do  tytułowego „Hotelu Marmur”. Czy opuszczenie stolicy wyszło mu na dobre?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News