ŚWIEŻE PIEROŻKI

The Dumplings to jedna z najgłośniejszych sensacji polskiej sceny muzycznej 2013 roku. W swojej twórczości duet łączy młodzieńczy entuzjazm z artystyczną bezkompromisowością, taneczne melodie z pokoleniowymi tekstami a modną elektroniczną stylistykę z zupełnie świeżym spojrzeniem na muzykę.

Mimo młodego wieku Justyna Święs i Kuba Karaś zdążyli doczekać się już licznych dowodów uznania od publiczności i krytyków. Na koncie duetu znajduje się m. in. przyznana naszymi i Waszymi głosami nagroda SUPERHIRO w kategorii: Przyszłość oraz tytuł Odkrycia Roku według portalu muzycznego muno.pl.

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ukłonem w stronę wszystkich niecierpliwych fanów duetu był pre-singiel „MEWY” dostępny od marca w serwisie YouTube. Apetyt jednak, jak wiadomo, rośnie w miarę jedzenia. Z pewnością wiec ucieszy wszystkich wygłodniałych fanów „pierożków” dzisiejsza premiera debiutanckiego albumu duetu „No Bad Days”.

 

 

 

 

Jeżeli nie macie jeszcze planów na wieczór w warszawskim BEIRUT humus & music bar czeka na Was prawdziwa muzyczna uczta. Daniem głównym będzie oficjalna premiera krążka „No Bad Days”, na deser zaś zaserwowane zostanie spotkanie z zespołem i after party z set listą odpowiedzialnego za muzyczną stronę The Dumplings DJ Kuby Karasia. Zapowiada się smakowicie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News