Wszystkiego najlepszego, Lorde!

Dziewczyna w białej bluzce na czarnym tle

Pamiętacie Lorde z czasów „Royals”? Była wtedy nastolatką. Czas mija nieubłaganie, a Lorde kończy dziś 20 lat. Moment, w którym staje się dorosłą kobietą, zaowocuje również nowym albumem, który został zapowiedziany na Facebooku.

W długim i dość emocjonalnym poście na Facebooku, Lorde opisała swoją „transformację” z nastolatki w „nowonarodzonego” dorosłego. Wygląda na to, że i gwiazdy odczuwają upływające lata, ale w ich przypadku życiowe dylematy potrafią zadziałać inspirująco. Tak stało się i w przypadku Lorde, która poza tym, że właśnie skończyła 20 lat, kończy również pracę nad nowym albumem. Nowozelandzka artystka od dłuższego czasu bardzo przeżywała nadchodzące urodziny i związane z nimi zmiany, czym także podzieliła się na swoim fanpage w tym poście.

Nadchodzący krążek wciąż owiany jest tajemnicą – Lorde nie zdradza wiele, poza tym, że ma to być najlepszy album w jej karierze. Zainspirowany wydarzeniami z jej życia, ostatnią przeprowadzką i dorosłym życiem, a także tym, że nie jest już dłużej dzieckiem. Takie dylematy brzmią dość znajomo? Wydaje się, że większość z nas, widząc „dwójkę” z przodu, zmierzyła się z podobnymi emocjami i problemami. 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 Na nowy album czekamy z nieciepliwością. Tymczasem sto lat, Lorde!

Tekst: Katarzyna Jaworska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News