Co wiemy o nadchodzącym tomiku poezji Lany Del Rey?

Piosenkarka Lana Del Rey na tle nieba

W ciągu ostatnich kilku miesięcy trudno jest nadążyć za królową. Od zapowiedzi wydania siódmego studyjnego albumu wraz z tomikiem poezji, przez kradzież z domu jej siostry i odwołanie trasy koncertowej, Lana Del Rey nie przestaje zaskakiwać swoich fanów nowymi wieściami. Tym razem spróbujemy podsumować co dokładnie wiemy o Violet Bent Backwards Over the Grass.

Na Instagramie Lany Del Rey już pod koniec zeszłego roku pojawiła się informacja o tym kiedy możemy spodziewać się kolejnego albumu. Świat miał go poznać już 4 stycznia tego roku jednak ze względu na prywatne problemy artystki (między innymi kradzież z domu jej siostry), wydanie zostało przełożone.

https://www.instagram.com/p/B_V8t9xpDpt/

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wraz z „albumem poezji słowa mówionego” pod tym samym tytułem miał ukazać się pierwszy tomik poezji Lany. Na ten moment wiemy, że będzie się składał z 13 dłuższych i kilku krótszych utworów. Na Instagramie piosenkarki pojawiło się nagranie jak recytuje jeden z nich.

https://www.instagram.com/tv/B-1Q6e_JaPU/?utm_source=ig_embed

Lana zapowiedziała również, że zarówno album jak i tomik poezji będą dostępne za 1$, a połowa zysków ze sprzedaży zostanie przekazana na cele organizacji wspierających rdzennych mieszkańców Ameryki. Zapytana skąd taka niska cena najnowszej płyty odpowiedziała, że „należy się dzielić swoimi myślami, są one w jakimś sensie bezcenne”.

 

Tekst: Wiktor Knowski

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News