Smutna historia zanurzona w pozytywnych dźwiękach: nowy singiel Arka Kłusowskiego

Mężczyzna w płaszczu na tle pomarańczowej mgły

Mówi, że muzyka jest jego misją. Po dłuższej przerwie Arek Kłusowski wraca z autorskim materiałem w postaci singla, który jest także zapowiedzią jego nadchodzącej płyty.

Arek Kłusowski karierę w branży muzycznej rozpoczął w The Voice of Poland, gdzie został finalistą programu. Mimo młodego wieku, w jego dorobku znajduje się ponad 500 koncertów, również z bardzo znanymi artystami jak Lady Pank czy Dżem. Od kilku lat występuje w spektaklu Cohen – Nohavica w reżyserii Mariana Opanii w Teatrze Buffo. Ma na swoim koncie współpracę m.in z Jennifer Batten (gitarzystką Micheala Jacksona), która zaprosiła go na swoją trasę koncertową oraz Jackiem Moorem (synem Garego Moora), z którym tworzą muzyczny projekt A.M.G.

https://www.youtube.com/watch?v=gtZ6hWyMfBY

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Singiel, którego premiera odbyła się dzisiaj – Po tamtej stronie to high-popowa historia miłości. Niebanalny tekst i melodia, która nie pozwala stać w miejscu, połączone z charyzmą Arka Kłusowskiego, tworzą mieszankę, od której bardzo trudno się uwolnić.

Zawsze kiedy piszę piosenkę, doświadczam emocjonalnego ekshibicjonizmu. Każdy tekst jest dla mnie niezwykle osobisty i szczery. „Po tamtej stronie” to moja historia, niestety bez happy endu. To duży kontrast emocjonalny. Smutna historia przedstawiona za pomocą pozytywach dźwięków.

Jak już wspomnieliśmy, singiel zapowiada także długogrający album Arka. Na płycie usłyszymy 14 utworów, do których tekst i muzykę napisał we współpracy m.in. z Michałem Kushem, Darią Zawiałow, Michałem Wasilewskim, Maciejem Sawochem, Marcinem Kuczewskim, Arkadiuszem Koperą. Jaka będzie jego nowa płyta? Przekonamy się wiosną 2019, a tymczasem klikamy PLAY i słuchamy nowego singla!

Zdjęcie wyróżniające: Wiktor Franko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News