Arek Kłusowski o drugich szansach w klipie „To już za nami”

Bezdyskusyjnie jego głos jest jednym z najoryginalniejszych w kraju. Arek Kłusowski, finalista show muzycznego The Voice of Poland, a także pomysłodawca i producent ogólnopolskiego projektu muzycznego Tribute to Jantar, właśnie opublikował swój najnowszy teledysk do utworu To już za nami.

Arek, mimo młodego wieku, może pochwalić się imponującym dorobkiem muzycznym. Ma na swoim koncie współpracę m.in. z synem Gary’ego MooraJackiem Moorem oraz z Jennifer Batten, słynną gitarzystką Michaela Jacksona. Ponadto występuje gościnnie w Teatrze Buffo w spektaklu Cohen-Novica w reżyserii Mariana Opanii. Artysta również pisze teksty dla wielu gwiazd rodzimej sceny muzycznej – Ewy Farnej, Mateusza Ziółko, chóru Sound and Grace. A dzisiaj światło dzienne ujrzał jego najnowszy teledysk.

W słowach tej piosenki zawarte jest wszystko to z czym musiałem się uporać przez ostatnie lata. Chciałbym, żeby emocje zawarte w tym utworze motywowały wszystkich moich odbiorców do działania. Każdy z nas zasługuje na drugą szansę od losu, najważniejsze jest to, żeby ze wszystkich niepowodzeń wyciągać wnioski i żyć w zgodzie ze sobą! – mówi Arek Kłusowski.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Obecnie Arek pracuje nad debiutancką płytą. Kilka piosenek z nadchodzącego albumu stanowiło tło muzyczne popularnego serialu Druga Szansa. Do pracy nad płytą Arek zaprosił cenionych polskich producentów m.in. Michała Wasilewskiego z zespołu Xxanaxx, Michała Kusha, Macieja Sawocha oraz Marcina Kuczewskiego.

Teledysk powstał przy współpracy z miastem Białystok, w teledysku wystąpił jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia Paweł Małaszyński. Reżyserem jest fotograf mody Dawid Klepadło. Nie zwlekajcie dłużej i wciskajcie PLAY!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News