Ślub Frances Bean Cobain i Rileya Hawka

Ślub Frances Bean Cobain i Rileya Hawka

Córka Kurta Cobaina wzięła ślub z synem Tony’ego Hawka. To połączenie dwóch ikonicznych rodzin świata muzyki i sportu. 7 października 2023 córka Kurta Cobaina i Courtney Love, Frances Bean Cobain, wzięła ślub z Rileym Hawkiem, synem legendy deskorolki, Tony’ego Hawka.

Para poznała się w 2021 roku, a w październiku 2022 roku ogłosili zaręczyny. Wesele odbyło się w kameralnej atmosferze, w obecności najbliższych przyjaciół i rodziny.

Ceremonia w gwiazdorskim stylu

Ceremonię zaślubin Frances i Rileya poprowadził Michael Stipe, lider R.E.M.. To szczególnie ważne, gdyż jest on ojcem chrzestnym Frances. Choć młoda para pozostaje dyskretna na temat swojego związku, informacje o ich ślubie szybko stały się hitem internetu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Frances Bean Cobain – córka Kurta Cobaina

Urodzona w Los Angeles w 1992 roku, Frances Bean Cobain była od zawsze w centrum uwagi. Jako artystka wizualna i modelka, nie tylko kroczy ścieżką rodziców, ale również walczy o większą świadomość dotyczącą problemów zdrowia psychicznego.

Riley Hawk – syn króla deskorolki

Riley Hawk urodził się 6 grudnia 1992 roku w Carlsbad w Kaliforni. Jest synem Tony’ego Hawka, profesjonalnego skateboardzisty i przedsiębiorcy uważanego za jednego z najbardziej wpływowych zawodników wszech czasów.

Riley Hawk poszedł w ślady ojca i sam stał się znanym skateboardzistą. Co prawda nie przebił legendy ojca, ale wygrał wiele prestiżowych zawodów, w tym X Games i Dew Tour. Jest również muzykiem, a jego zespół Warish wydaje niezależna wytwórnia RidingEasy Records.

Tony Hawk król zawodowej deskorolki

Tony Hawk to legenda deskorolki. Swoją karierę rozpoczął w wieku 14 lat i od tego czasu zmienił oblicze skateboardingu i stał się najbardziej znanym pro skaterem na świecie.

Jest znany przede wszystkim z tego, że jako pierwszy wykonał trick o nazwie 900. Trick ten polega na wykonaniu dwóch i pół obrotu w powietrzu, czyli 900 stopni. Dokonał tego po raz pierwszy w 1999 roku będąc wieku 31 lat. Zdobył niezliczoną ilość nagród i wyróżnień, w tym 10 tytułów mistrza świata w skateboardingu.

Tony Hawk jest również zaangażowany w działalność charytatywną. Założył organizację Tony Hawk Foundation, która zajmuje się budową skateparków dla dzieci i młodzieży na całym świecie.

Tony Hawk jest również znany z serii gier komputerowych Tony Hawk’s Pro Skater, które cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród fanów skateboardingu.

Zobacz też: Wirtualne partnerki w Twojej kieszeni: Top 10 aplikacji AI

Wirtualne partnerki w Twojej kieszeni: Top 10 aplikacji AI

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News