Vans Classic Since Forever podkręca styl ? ?

Vans Classic Since Forever Magazyn HIRO.pl

Vans z dumą prezentuje najnowszą kampanię Classics, oferując świeże spojrzenie na dobrze znane i lubiane style obuwia marki. Vans Classics to zawsze podstawa garderoby, a najnowsze adaptacje tych krojów zapewniają oryginalny wygląd każdej stylizacji.

Aby zaprezentować swoje epickie sylwetki, Vans zatrudnił kreatorów i ekspertów od stylu, takich jak Princess Gollum, Lina Assayed i Charity Hardaway, aby podkreślić wiele opcji i sposobów dostosowania tych prostych, klasycznych stylizacji. Wielobarwne splecione warstwy tkanin Woven Check Classic Slip-On Stackform i Woven Check Authentic Stackform tworzą efekt zniekształconej szachownicy, a każda warstwa jest spleciona ze sobą, tworząc dodatkową teksturę i świeżą klasykę, którą wielu uwielbia.

Vans Classic Since Forever Magazyn HIRO.pl.jpg

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kolejna klasyczna sylwetka, Sk8-Hi Reconstruct jest łatwa do noszenia na co dzień i dostosowana do każdej okazji. Dwuwarstwowy, inspirowany majsterkowaniem styl czarno-białego modelu pozwala na dowolne zmiany w celu stworzenia własnego, niepowtarzalnego, wyróżniającego się projektu.

Vans Classic Since Forever Magazyn HIRO.pl.jpg

 Vans Classic Since Forever Magazyn HIRO.pl.jpgVans Classic Since Forever Magazyn HIRO.pl.jpg

Old Skool Stackform jest fanem marki, a jego konstrukcja zachowuje tradycyjną płócienną cholewkę. Ten styl Sidestripe to ikona streetwearu zaktualizowana o odważną platformę.
Woven Check Slip-On Stackform, Woven Check Authentic Stackform, Old Skool Stackform i Sk8-Hi Reconstruct są już dostępne na Vans.eu. Dowiedz się więcej o nowych klasycznych stylach na Vans.eu/classics.

Zobacz też: #redboots Wielkie czerwone buty [VIRAL]

#redboots Wielkie czerwone buty [VIRAL]

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News