Sierpień będzie pełen kontrastów. 10 sierpniowych nowości, które pojawią się na Netflix

Dwóch mężczyz w płaszczach i dwie dziewczyny w stylu lat 80.

Podobno to kwiecień plecień miał przeplatać trochę zimy, trochę lata, ale w tym roku lato wbrew oczekiwaniom jest również pełne kontrastów. Podobnie będzie z nowościami na Netflix.

Co nas czeka w tym miesiącu? Powrót ulubionych serialów, kilka różnorakich nowości – z pewnością każdy w tym miesiącu odnajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy wam naszą top 10 nowości, które pojawią się na Netflix w tym miesiącu!

1. Sintonia

Trójka nastolatków z faweli w São Paulo goni za marzeniami, starając się przy tym nie zatracić siebie w świecie kreowanym przez muzykę, religię i narkotyki.

Premiera: 9 sierpnia

2. Nagi reżyser

Japonia, lata 80. XX w. W kraju wybucha rewolucja społeczna. Jej inicjatorem jest Toru Muranishi — przedsiębiorca, który zrewolucjonizował swoją branżę.

Premiera: 8 sierpnia

3. Wu Assassins

Niepozorny szef kuchni z San Francisco zostaje ostatnim z klanu legendarnych zabójców. Ma strzec tajemniczych mocy, by nie trafiły w niepowołane ręce.

Premiera: 8 sierpnia

4. Telefonistki: Sezon 4

https://www.youtube.com/watch?v=vhVmgot_8ZE

Rok 1931. Przez kraj przetacza się fala zmian. Przyjaciółki zostają wplątane w sprawę morderstwa. Muszą ją rozwiązać, zanim jedna z nich zostanie skazane na śmierć.

Premiera: 9 sierpnia

5. GLOW: Sezon 3

Dziewczyny przygotowują się do występów w legendarnym Vegas. Jednak ich przyjaźni zagrażają odmienne priorytety, uśpione instynkty oraz walka o władzę.

Premiera: 9 sierpnia

6. Lepsi niż my

W Moskwie niedalekiej przyszłości, gdzie roboty są standardem, rodzina przypadkiem wchodzi w posiadanie androida zabójcy (w tej roli Paulina Andrejewa z serialu „Metod”).

Premiera: 16 sierpnia

7. Mindhunter: Sezon 2

Zespół ds. analizy behawioralnej w końcu może wykorzystać swoje metody w praktyce, kiedy FBI prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania seryjnego mordercy dzieci.

Premiera: 16 sierpnia

8. Mała Szwajcaria

Odkrycie grobu syna Williama Tella w Kraju Basków sprawia, że kłótliwi mieszkańcy zaczynają lobbować na rzecz przyłączenia ich miasteczka do Szwajcarii.

Premiera: 16 sierpnia

9. Kardec

Film biograficzny przybliżający postać ojca spirytyzmu, Allana Kardeca, w reżyserii Wagnera de Assisa („Nasz dom”).

Premiera: 29 sierpnia

10. Szukając diagnozy

Serial dokumentalny, w którym doktor Lisa Sanders korzysta z pomocy postronnych osób, aby postawić diagnozę w rzadkich i tajemniczych przypadkach medycznych.

Premiera: 16 sierpnia

11. Nadal mało?

Tu znajdziecie pozostałe sierpniowe nowości na Netflix!

Rate this post